22.01.2022
Вісімдесят кілометрів за сім днів.

Вісімдесят кілометрів за сім днів. "Металіст 1925" розпочав другий тиждень зборів


Футболісти основного складу "Металіста 1925" продовжують свою підготовку до другої частини сезону. Як і було заплановано, зараз гравці тренуються у дворазовому режимі. Зранку команда ділиться на дві групи й почергово займається у тренажерній залі, після чого переходить на поле зі штучним покриттям, де футболісти займаються біговою роботою. Саме на цих заняттях футболісти набігали близько вісімдесяти кілометрів, сьогодні додали ще сім, а ще до відльоту до Туреччини мають подолати позначку в сто кілометрів. І це без урахування кілометражу, який футболісти долають під час вечірніх ігрових тренувань.

Гравці "Металіста 1925" тренуються з хорошим настроєм, але відзначають, що після тижня зборів, навантаження даються взнаки - накопичилася втома. При цьому футболісти кажуть, що чудово розуміють, що ця робота є необхідною. Саме завдяки їй їм буде легше виступати у другій частині сезону.

Нагадаємо, що "Металіст 1925" тренуватиметься на навчально-тренувальній базі до понеділка, двадцять четвертого січня, включно. А вже двадцять п'ятого січня зранку команда вирушає на другу частину зимових зборів, що відбуватиметься у Туреччині.
Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Металіст 1925УПЛ
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 1506