15.01.2022
Дмитро Капінус:

Дмитро Капінус: "Робитиму все, щоб "Металіст 1925" перемагав"


Новачок "Металіста 1925" Дмитро Капінус у своєму першому інтерв'ю в якості гравця нашої команди розповів, чому не опинився у Харкові ще влітку, про стрибок у розвитку та які завдання він ставить перед собою.

- Дмитро, вітаємо тебе з тим, що ти став гравцем "Металіста 1925". Розкажи, будь ласка, як в тебе з'явився варіант перейти в цей клуб чи роздумував чи варто переходити, які емоції від переходу?

- Так, я думав над можливістю такого переходу ще минулого літа. Але оскільки юнацькій команді "Шахтаря" належало зіграти у Юнацькій Лізі Чемпіонів, розраховували, якщо ми вийдемо далі, то я залишуся. Ми не вийшли, у мене з'явився варіант з орендою і я перейшов до "Металіста 1925"

- Що для тебе означає цей перехід? Які цілі, завдання ти ставиш перед собою на цей період, коли гратимеш у складі "Металіста 1925"?

- Це великий стрибок у розвитку. Це дорослий футбол, по-перше. Тут буде потрібно швидше думати, швидше приймати рішення і все буде набагато швидше. Я розраховую прогресувати, намагатися закріпитися в першій команді. І робитиму все, щоб "Металіст 1925" перемагав.

- Валерій Сергійович Кривенцов казав, що одним із завдань щодо тебе у тренерського штабу буде те, щоб ти став ключовим гравцем у молодіжній збірній. Які в тебе амбіції у цьому напрямку?

- Мене одного разу викликав Руслан Ротань. Я був на зборі, подивився що та як там. Мені сказали, щоб поки придивлявся, у майбутньому будемо тебе більше підпускати. Я буду намагатися закріпитися у молодіжній збірній також.

- Чи є в тебе знайомі в "Металісті 1925"?

- Так, по "Шахтарю" знаю Дмитра Криськіва, ми разом грали в дублі. А загалом, більш-менш я усіх знаю, бо грав у "Металісті" близько чотирьох років тому. Тож, приблизно гравців знаю.

- Щодо тренерського штабу. Як очікуєш на роботу з Валерієм Кривенцовим та його асистентами?

- Валерія Сергійовича я бачив, коли він був тренером дубля "Шахтаря", а я там був у команді U-19. Я бачив, як він тренує, розумію його завдання та цілі. З Олександром Миколайовичем також знайомий. Він мене тренував у команді U-16. Знаю весь тренерський штаб.
Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Дмитро КапінусМеталіст 1925УПЛ
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 1469