30.12.2021
NFT

NFT "Металіст 1925" вже в продажу


Оновлено інформацію щодо механізму продажу

"Металіст 1925" розпочав продаж власних NFT на маркетплейсі Blocksport.

Перша колекція з 9-ти карток продається у форматі аукціону зі стартовою ціною 0.1 або 0.15 BNB (Binance Coin) за один NFT. До колекції увійшли картки з зображеннями: Владислава Дмитренко, Артема Габелка, Дмитра Криськіва, Амара Квакіча та Марлісона.

Адреса нашого профілю: 1925.me/NFT

Для покупки NFT необхідно мати гаманець MetaMask (metamask.io). Після здійснення авторизації на платформі за допомогою гаманця, ви зможете здійснити ставку, якщо протягом 48 годин не буде запропоновано ставку вище - ви отримаєте ваш лот. В подальшому NFT можна зберігати як унікальну цифрову річ або продати за вищою ціною чи влаштувати аукціон.

Якщо у вас виникли труднощі з використанням MetaMask на мобільному пристрої - здійснюйте ставку зі звичайного ПК.

NFT – це унікальні цифрові предмети як фото, картки, відео моменти та інші колекційні речі. Їх неможливо підробити адже кожен предмет має свій унікальний запис коду в блокчейн системі.

Blocksport – це швейцарська SportsTech компанія, що спеціалізується на діджиталізації та токенізації спорту та кіберспорту, вона пропонує клієнтам додатки для вболівальників, випуск NFT та фан-токенів на власній платформі. Реліз NFT це продовження співпраці "Металіста 1925" та Blocksport, яка почалась із запуску додатку для вболівальників харківського клубу.


Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Металіст 1925УПЛNFT
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 1452