12.12.2021
Євген Ткачук:

Євген Ткачук: "Кожен розуміє свою відповідальність"


Після гри проти "Чорноморця" захисник "Металіста 1925" Євген Ткачук у флеш-зоні відповів на запитання журналістів.

- Чому не склався поєдинок з "Чорноморцем" . Чи очікували ви, що одесити з перших хвилин будуть так тиснути?

- Важко сказати очікували чи ні. Ти завжди, коли виходиш на поле маєш очікувати найважчого. Треба бути готовим до всього. Не думаю, що хтось, коли виходив на поле думав про те, що "Чорноморець" вийде на поле, стане біля свого штрафного майданчика та буде катати м'яч. На жаль, старт матчу видався дуже не приємним, пропустили дуже швидко два голи. Що сказати? Думаю, що в решті решт нам не було соромно за весь матч, створили велику кількість моментів. Ми грали сміливо, намагалися відігратися, не віддали м'яч, не грали пасивно. За такі моменти, вважаю, не соромно і в очі одне одному можемо дивитися, нам нічого поганого сказати одне одному.

- Що з реалізацією у "Металіста 1925", чому не вдається забивати, чому загалом мало голів?

- Важко сказати. Багато факторів може бути. Можливо, не везіння, можливо індивідуальна майстерність, можливо погодні умови. Можна стояти й розумнішати довго. Є фахівці, які краще знають, вони дадуть свою оцінку.

- Тим не менше, гострих моментів багато. Можливо, є психологічний фактор, зважаючи, що така тенденція негативна в команди.

- Я думаю, що так, є якісь психологічні моменти, котрі заважають команді. Правильно Дмитро Криськів сказав, потрібно кожному розібратися в собі під час відпустки. Відкинути всі сумніви, повернуться травмовані хлопці, буде вище конкуренція. Думаю, що якість гри зросте, відтак прийдуть голи та перемоги.

- Коли команда йшла з поля, всі мовчали, ніхто між собою не розмовляв. Яка була в роздягальні після матчу?

- Яка атмосфера? Всі пригнічені, засмучені. Дякувати Богу, немає ніяких конфліктів, ніхто одне одного не звинувачує. Думаю, що кожна доросла людина шукає причини в собі. Ніякого негативу такого плану немає в команді. Кожен розуміє свою відповідальність. Тож, так, ми засмучені, проте, скажімо так, все в межах розумного.


Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Євген ТкачукМеталіст 1925УПЛЧорноморець
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 727