12.12.2021
Дмитро Криськів:

Дмитро Криськів: "Неприпустимо на шостій хвилині програвати два нуль"


Після гри проти "Чорноморця" Дмитро Криськів у флеш-зоні відповів на запитання журналістів.

- Мабуть, команда не вийшла з роздягальні. Команді неприпустимо на шостій хвилині програвала два нуль. Важко потім витягувати такі матчі. Проте, я вважаю, що ми сьогодні провели гідний поєдинок, створили багато моментів. Везіння було не на нашому боці. Але ми грали в футбол, намагалися створити моменти. Проте, на жаль, ми програли. Чекаємо відпустку, думаю, що вона дуже потрібна нам. Це буде своєрідне перезавантаження команди. Ми чекаємо на повернення всіх наших травмованих гравців. У другій частині сезону ми покажемо свою гру.

- Ви сказали, що команда не вийшла з роздягальні. Чому так сталося?

- Думаю, що ніхто цього не знає. У нас в останніх матчах 6-7 матчах нічого не вдається. Треба розібратися в собі, мабуть. Бо не припустимо для команди програвати стільки матчів поспіль.

- У вас сьогодні також було достатньо гострих моментів, чому команді не вдається забивати, лише один гол в шести поєдинках?

- Окрім того, що нам не щастить. Мабуть, не вистачає майстерності. Потрібно більше тренуватися. Можливо, в цьому проблема. Не знаю. Моменти є, але ми не можемо забити. Через це і програємо.


Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Дмитро КриськівМеталіст 1925УПЛЧорноморець
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 816