12.12.2021
Валерій Кривенцов:

Валерій Кривенцов: "Знаємо, що станемо сильнішими - це точно"


Після матчу проти "Чорноморця" головний тренер "Металіста 1925" Валерій Кривенцов у етері телеканалу "Футбол 1" відповів на запитання журналістів.

- Валерій Сергійович, шоста поспіль поразка вашої команди в УПЛ. Долю поєдинку вирішили два швидких голи. Що стало причиною, на вашу думку, не достатнє налаштування, були думками у відпустці?

- Точно, що не були у відпустці. Ми розуміли, що гра стратегічно для нас дуже важлива, як і для "Чорноморця". Ми добре підготувалися до цієї гри. Але, дійсно, два голи ці... Не годиться так. Так, це вже шоста поразка нашої команди поспіль, але якщо взяти везіння - у наші ворота залітає все. Все, що нам б'ють - все залітає. За грою ми награли на п'ять, на шість забитих голів. Але реалізація.

- Так, щось не те з реалізацією. Була тривала безгольова серія. До того як Марлісон забив, не було думок його замінити? Адже не було від нього гостроти в атаці?

- Я не можу так сказати. Команда грала агресивно. Команда створила велику кількість моментів. Але реалізація. Так, зараз немає результату. Так, ми засмучені. Проте є багато причин чому так. Ми з великими труднощами вийшли з Першої ліги з третьої позиції. Ми не доукомплектувалися так, як треба. Причину наших невдач можна пояснити. Велика кількість травмованих гравців - це один. А друге - це відсутність конкуренції. Це два фактори.

- Пенальті забили на 57-й хвилині. Але перші заміни ви провели значно пізніше. Не було ким підсилити?

- Ми випустили молодого Владислава Островського, я дуже радий, що він дебютував. Бо це талановитий гравець. Ми будемо залучати нашу талановиту молодь з юнацької команди до основного складу. Постараємося взяти їх на збори, подивитися, хто з хлопців уже готовий. Бо основа будь-якої команди - це саме свої вихованці.

- З такою гнітючою серією завершуєте першу частину сезону. Які основні ваші підсумки?

- Я зазначив два фактори. Зараз є час. Сподіваюсь, що хтось з травмованих гравців підійде та почне після Нового року працювати з нами на повну. Сподіваюся, що це буде і Дерек, і Жичиков, і Пономар. У Дмитренко ще складніше ситуація. Навіть якщо щодо цієї гри. Перед нею ми втратили Голодюка через дискваліфікацію. У Зубкова піднялася температура. Батюшин тільки після операції. Криськів не добре почувався, Кравченко, Русин працює за індивідуальною програмою - просто катастрофа. Ми, коли комплектували команду, виходячи з наших можливостей, звісно, розраховували, що буде певна група гравців, яка даватиме результат. Коли по п'ять-шість гравців випадають перед кожним матчем - це дуже важко. І це не виправдання нам. Ми з оптимізмом дивимося у майбутнє. Ми знаємо, що станемо сильнішими - це точно. Зараз завдання відпочити і з новими силами готуватися до старту другої частини чемпіонату.

- Для оптимізму та щоб повернутися сильнішими - трансфери потрібні?

- Обов'язково. Ми працюємо над цим. Проте є гарний вираз "догори потрібно підійматися поступово", - це, мабуть, про нас.


Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Металіст 1925ЧорноморецьУПЛВалерій Кривенцов
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 2416