11.12.2021
Роман Мельник:

Роман Мельник: "Хлопці сьогодні герої"


Старший тренер юнацької команди "Металіста 1925" Роман Мельник поділився враженнями від заключної для його підопічних гри у 2021-му році, у якій юнаки на виїзді здобули перемогу над "Чорноморцем" - 0:1.

- Завдання на сьогоднішню гру було досягти позитивного результату, адже хочеться закінчити першу частину сезону в трійці лідерів. Хлопці сьогодні віддали всі сили і навіть трошки більше. Можу сказати, що хлопці сьогодні герої. Чому? Бо коли ми вийшли на розминку і побачили це поле - там просто неможливо грати. Поле буле живим, так можемо сказати. Вода стояла на ньому. Футболісти віддали всі сили та билися за результат, за честь клубу, за те, що, все ж таки ми не просто так опинилися у верхній частині турнірної таблиці. Тож, хочу привітати хлопців з закінченням першої частини сезону і побажаю їм успіхів надалі.

- Чи не розглядалося офіційними особами питання переносу чи скасування матчу через стан поля?

- Ні. Коли ми приїхали, то нам одразу сказали, що будемо грати. Офіційні особи матчу вирішили, що поле придатне для гри. Тож, такий матч вийшов. Гри мало було, було багато боротьби. Дякувати Богу, що ми цю гру, боротьбу виграли та добилися необхідного результату.

- Які тепер плани у команди, відпустка?

- Так, приїдемо завтра до Харкова і я відпущу хлопців, до 25-го грудня вони відпочинуть, а потім ми зберемося ще потренуємося трошки до кінця року. А потім уже з 10-11 січня у нас розпочинатимуться медогляди, відповідно, почнемо готуватися до другої частини сезону.

Ще хотів би додати по грі з "Чорноморцем", що це доволі таки хороша команда. Подвійно приємно перемагати такого суперника. В них багато футболістів з першої команди грали. У минулому матчі вони також зіграли у нічию з "Дніпром-1", ця команда також підтягується до лідерів турніру. Тож, подвійно перемогти "Чорноморець", тим більше на такому полі.


Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Роман Мельникчемпіонат юнацьких командЧорноморець
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 800