11.12.2021
Марлісон:

Марлісон: "Хочу повернутися на гольовий шлях"


Нападник "Металіста 1925" Марлісон розповів про підготовку до гри з "Чорноморцем", підсумував свої перші п'ять місяців в Україні та зізнався чи злякався він снігу.

- Останнім часом справи в команді йдуть не дуже добре. Ви теж давненько не забивали. Як ви думаєте, чому склалася така ситуація?

- Ми усвідомлюємо, що у нашої команді все йде не так добре. Сподіваємося, що гра з трьома очками станеться з нами вже у неділю. Я в чотирьох поєдинках без забитих голів. Це мене дуже засмучує, тому що я щодня працюю над тим, щоб забивати і допомагати "Металісту1925" з перемогами та голами, і в наступній грі я хочу повернутися на гольовий шлях.

- Якою є реакція ваша та команди на цю погану серію?

- І ми, і тренер, готуємося зіграти чудову гру в неділю і позбутися цієї поганої серії, яка з нами трапилася.

- Останній суперник цього року – "Чорноморець". Ви підписали контракт з "Металістом 1925" перед грою першого кола з ними. Але за матчем спостерігали ще з трибун. Чим запам'ятався той матч?

- Так, я пам'ятаю ту гру. То був чудовий матч у виконанні нашої команди. Тепер у нас інша ситуація, її покращити можна тільки трьома очками.

- На яку гру з "Чорноморцем" ви чекаєте цього разу?

- Я сподіваюся, що в Одесі наша команда зіграє чудову гру. І до Харкова ми повернемося з трьома очками.

- Ви в Україні п'ять місяців. Як оцінюєте цей період?

- Це були п’ять місяців чудового досвіду, який Бог подарував мені в моєму житті. Я дуже щасливий тут, у "Металісті 1925" і сподіваюся й надалі допомагати команді.

- "Я не боюся снігу", - це ваші слова з першого інтерв’ю в Україні. Сніг та мороз, хоч і не великі, але вже були цьогоріч. Не злякалися?

- Трошки важко, коли вперше зустрічаєшся зі снігом та холодом. Але Бог зміцнює мене кожного дня, щоб я міг зробити все можливе, щоб забути на час про холод і продовжувати бездоганно виконувати свою роботу тут, у Харкові.
Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


МарлісонМеталіст 1925Чорноморець УПЛ
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 490