11.12.2021
Максим Задерака:

Максим Задерака: "Сподіваюсь на позитивний результат в Одесі"


Півзахисник "Металіста 1925" Максим Задерака розповів про підготвку до останнього поєдинку команди у дві тисячі двадцять першому році

- Уже друге коло розпочалося, вже грали з "Чорноморцем", чим тоді запам'яталася команда з Одеси? Як вона за цей час змінилася, на ваш погляд?

- Помітно, що "Чорноморець" прогресує. Команда прогресує з кожною грою. Можу відзначити у них швидкі фланги, агресію. "Чорноморець" постійно агресивно вибігає в атаку і загалом команда дуже сильно додала. Буде дуже важко.

- Остання гра команди перед відпусткою. Як проходила підготовка до неї? Можливо, якось відрізнялася від того, як проходить зазвичай?

- Та ні, загалом працювали у звичайному режимі. Проаналізували помилки наші, проаналізували наші матчі. Але загалом готувалися, як і до всіх поєдинків. Тож, сподіваюсь на позитивний результат в Одесі.

- Який результат буде позитивним? Яке взагалі налаштування на гру, як у вас особисто, так і в команди загалом?

- Звісно, що ми завжди їдемо за перемогами. У кожної команди є амбіції, є вони і у нас. У нас є свої цілі, ми намагаємося їх досягти. Найголовніше, що йдемо до цього і зрозуміло, що розраховуємо на позитивний результат.
Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Максим ЗадеракаМеталіст 1925УПЛЧорноморець
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 504