03.12.2021
Вадим Журавель:

Вадим Журавель: "Вдається успішно виходити на заміну"


Автор переможного голу юнацької команди "Металіста 1925" у грі проти однолітків з "Колоса" Вадим Журавель розповів про свій гол та свої враження від поєдинку загалом.

- Вадиме, вітаємо з перемогою. Ви сьогодні вийшли на поле у другому таймі. Як входити у такий матч, доволі складний, емоційний?

- Виходити на заміну завжди важко. І важко входити до гри, коли вже всі розбігалися. Хоч ти й розминаєшся на бровці, але все рівно не такий темп гри. Останній сезон, нібито, важко виходити. Але вдається успішно виходити на заміну.

- Чому так складно складалася ця гра з "Колосом", бо якщо дивитися до турнірної таблиці - "Металіст 1925" був фаворитом?

- Навіть не знаю чому складно. Начебто й почали добре. Потім у другому таймі, можливо, трошки збавили оберти і пропустили гол. Вже після нього завелися і довели гру до перемоги.

- Ваш гол фантастичний за красою. Роман Петрович Мельник каже, що на тренуваннях подібні удари часто вдаються і вам кажуть пробувати в грі. Власне, ви і пробували чи були інші варіанти розвитку атаки?

- Так, на тренуваннях часто зміщуються до центру та завдаю ударів по воротах. І тут так склалося, що захисник пішов, переді мною з'явився простір, тож я вирішив завдати удару по воротах. Як кажуть, раз на рік і палка стріляє.

- Взагалі які емоції від матчу, від того, що вдалося забити гол? Задоволені:

- Звісно, ейфорія є, цього не забрати, і радість від того, що допоміг команді заробити три очки.

- Загалом, у "Металіста 1925" дуже тривала безпрограшна серія, яка складається переважно з виграних матчів. Як подібна серія впливає на команду?

- Ми вже готові до того, що нас сприймають, як лідерів. На нас подвійно налаштовуються. І приємно, коли ти на вершині турнірної таблиці. Завжди приємно і хочеться затриматися в трійці.
Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Вадим ЖуравельМеталіст 1925КолосU19
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 472