03.12.2021
Роман Мельник:

Роман Мельник: "Перемога заслужена"


Старший тренер юнацької команди "Металіста 1925" Роман Мельник розповів про свої враження від поєдинку його підопічних проти юнацької команди "Колоса".

- Насправді дуже важка гра була. Ми готувалися до цієї гри, оскільки кожен суперник налаштовується на нас, як на лідера. Тож, з кожною грою нам стає все складніше й складніше. Плюс, завершення сезону, у хлопців уже емоції трішки зникають, відтак важче їх мотивувати, віддавати грі всі емоції. Тому вийшла така важка гра. Я думаю, що перемога заслужена. У нас було трошки більше моментів, ніж в команди-суперника. Тим не менше, хочу віддати належне "Колосу", вони продемонстрували, що вони також хороша команда і можуть претендувати на хороші місця.

- Ви сказали, що важко знайти емоції, якими можна мотивувати хлопців на матчі. Але на футбольному полі емоції, здається, на місці?

- Вони на місці, звісно. Вони хочуть перемогти. Втім не вистачає вже того "вогнику в очах", важче вже грати. Накопичилася втома. Тим не менше, вони знаходять у собі резерви, кожен матч грають. Я їм завжди кажу: "виходьте грати кожен матч, як останній". За рахунку 1:1, вони не опустили руки, вони прагнули перемогти і довели поєдинок до переможного - це дорогого вартує. Я думаю, що я зараз у роздягалці подякую їм за гру, емоції. Так, місцями у нас гра трошки не складалася, суперник більше контролював гру, але, тим не менше, результат на табло. Значить, що ми на правильному шляху, ми правильно працюємо, хлопці прогресують.

- Коли випускали Журавля, було передчуття, що він заб'є переможний гол чи це просто спланована заміна була?

- Ви розумієте, у нас Журавель виходить на заміну краще, ніж, коли грає з першого тайму. У грі з "Динамо" він вийшов на заміну - забив, ще було кілька матчів, коли він виручав. Тож, це вже стабільність.

- Але ж сьогодні забив не просто, а таку красу?

- Дуже красиво. Ми йому про це постійно кажемо. У нього хороший дриблінг, обводка, хороший, поставлений, обвідний, удар. Він раніше цим не користався. На тренуваннях, до речі, це йому вдається. От сьогодні вдалося і в грі.
Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Роман МельникМеталіст 1925U19
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 605