03.12.2021
Валерій Кривенцов:

Валерій Кривенцов: "Команда дуже хоче виправити ситуацію"


Головний тренер "Металіста 1925" Валерій Кривенцов розповів про те, як та з яким настроєм його команда готується до матчу проти "Колосу".

- Валерій Сергійович, після матчу проти "Руху" ви сказали "немає кризи". Згадалося, як у Першій лізі була схожа ситуація. Ваша впевненість вона тоді передалася футболістам. Як зараз ви працюєте, коли було, дійсно, багато поразок?

- Ми працюємо так точно. Команда дуже хоче виправити ситуацію, всі хлопці стараються, прагнуть вийти і в двох матчах, які лишилися продемонструвати хорошу якість футболу та досягти перемоги.

- Налаштування на "Колос" буде, як слід?

- Звісно, ми налаштовуємося на всі матчі. Я бачу, що у хлопців горять очі. Просто багато що не вдається.

- Те що не виходить - над цим працюєте на тренуваннях?

- Абсолютно правильно. Але не вдається з інших причин. Ми втратили шістьох гравців основного складу. А, все ж таки, ці футболісти визначали нашу гру. А коли в команди немає зіграності, коли вливаються нові футболісти, які ще не розуміють вимог, то звісно все порушується. Якщо пам'ятаєте, ми демонстрували дуже цікаву гру, котра подобалася вболівальникам та досягали хороших результатів. Зараз, знову ж таки, через велику кількість травмованих гравців нам доводиться важко.

- Яка зараз кадрова ситуація, адже Ткачук, здається, вже готовий?

- Євген зіграв за юнацьку команду тайм. На цю мить, Дмитро Криськів погано себе почуває, тому я його замінив у перерві гри проти "Руху". Батюшин також не тренується ще у загальній групі. Подивимося.

- Вам до цього не звикати, але досить важко, коли такі кадрові втрати?

- Так, але потрібно виходити з цієї ситуації. Хлопці розуміють.

- Щодо "Колоса", наскільки це важкий суперник. Можливо, якось змінилася їх гра у зв'язку з тим, що Вишняк став повноцінно головним тренером?

- Я вважаю, що "Колос" змінився. В останніх трьох матчах вони демонструють хорошу якість футболу. Команда намагається грати в футбол. Команда почала цінувати м'яч. Багато елементів, я бачу, відпрацьовуються на тренуваннях. Як вихід із захисту, високий пресинг. Тобто все це команда робить. Тим цікавіше буде.
Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Валерій КривенцовМеталіcт 1925КолосУПЛ
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 670