02.12.2021
Євген Ткачук:

Євген Ткачук: "Хочемо взяти реванш"


Захисник "Металіста 1925" Євген Ткачук напередодні матчу проти "Колоса" розповів про своє відновлення після травми, психологію команди та бажання перемогти.

- Як почуваєте себе, адже доволі багато пропустили через травму?

- Так, на жаль, був період реабілітації, було потрібно залікувати травми, які я отримав. Дякувати Богу, зараз все нормально і я сподіваюсь, що зможу допомогти команді в двох матчах, які залишилися у цьому році.

- Чи погодитеся, що саме вас не вистачало команді. Бо не було Ткачука - не було набраних очок?

- Я не може так сказати. У нас є склад команди з 18-23 гравців. Є молоді хлопці, є досвідчені. Я не думаю, що з одним гравцем сильно змінився б результат Думаю, що тут гра команди загалом була не дуже хорошою. Ми розуміємо в якому ми положенні зараз і потрібно з нього виходити.

- Ви сказали, що розумієте в якому становищі. Як це відбивається на тренуваннях команди? Можливо готуєтеся з більшою злістю, або більшим натхненням?

- Так, ви правильно кажете: ми стаємо злішими. Ми не розуміємо чому так відбувається. На жаль, якісь обставини, багато травмованих, десь відсутність удачі, і так далі. На жаль, є негативний результат, але ми постараємося у останньому домашньому матчі, як мінімум, виправити положення.

- Наскільки психологічний фактор зараз важливий?

- Я думаю, що психологія - це один з найважливіших факторів. Особливо наприкінці календарного року. Тут уже, значною мірою, фізичні кондиції не набрати, потрібно просто підтримувати себе. А над психологією кожен має працювати. І тренер з нами працює. Ми маємо бути єдиною командою, має бути дух, ми маємо виходити та перемагати в матчах.

- Наскільки складний суперник "Колос"? Як готуєтеся до матчу проти них?

- Команда "Колос" - це міцна команда. Вони демонстрували це останніми сезонами. Так, розпочали цей цей сезон вони не зовсім вдало. Ми, на жаль, на виїзді, програли їм 1:0, хоча і провели гідну гру. Хочемо взяти реванш. Вважаємо, що програли незаслужено. Знову ж таки, що тут говорити. Потрібно виходити та на футбольному полі все доводити.
Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Євген ТкачукМеталіст 1925Колос
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 486