01.12.2021
Перегляд футбольних матчів з найкращим сервісом

Перегляд футбольних матчів з найкращим сервісом


Шановні вболівальники, запрошуємо до VIP+

Місця "VIP+" розташовуються у секторі "VIP B" в рядах 6, 7 та 8. У вартість квитка та абонементу включено програмку до матчу, доступ до окремого лобі з харчуванням, до матчу та під час перерви, яке розташоване на третьому поверсі. До меню включені холодні та гарячі аппетайзери, десерти, чай та кава, у перерві - гарячі страви. Також для власників квитків та абонементів VIP+ доступна барна стійка з алкоголем за спеціальними цінами.

Прохід у лобі та на місця в секторі здійснюється через ліфти з лівої сторони VIP-зони, для проходу необхідно буде отримати браслет у хостес на першому поверсі.

Для власників квитків та абонементів VIP+ щоматчу проводитиметься конкурс "вгадай рахунок матчу" з призом - ігрова футболка. Також протягом поточного сезону ми підготували подарунок: знижку 20% на два квитки VIP+, що діє протягом трьох місяців. Для участі в розіграші та отримання знижки необхідно зареєструвати квиток або абонемент на спеціальному сайті.

Актуальну та детальну інформацію про сервіс та меню можна дізнатись на сайті сервісу vipplus.1925.me

Стандартная вартість квитків "VIP+" - 600 грн., при цьому дисконтний період та знижки на такі квитки не розповсюджуються. Починаючи з двох днів до початку матчу вартість становитиме 750 грн. Поточна вартість абонементу "VIP+" становить 4000 грн.

Квитки та сезонні абонементи можна придбати такими способами:
- онлайн на нашому сайті metalist1925.club
- у клубному мобільному додатку
- на сайті та у касах Інтернет Білет
- в касі №1 стадіону "Металіст", з 9:00 до 18:00.


Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Металіст 1925УПЛ
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 801