01.12.2021
Мельник:

Мельник: "Для юних футболістів увага вищого керівництва українського футболу - головна мотивація"


Директор ДЮФСШ "Металіст 1925" та за суміцтниством старший тренер юнацької команди нашого клубу Роман Мельник поділився враженнями від церемонії нагородження конкурсу "Найкращі гравці та тренери ДЮФЛУ сезону 2020/2021 рр. - "Золотий м'яч ДЮФЛУ"

- Вчора відбувся чудовий захід для всіх молодих футболістів українських команд, які отримали нагороди за минулий сезон у різних вікових категоріях. Зі свого боку можу сказати, що цей захід відвідали вищі керівники українського футболу, легендарні тренери та футболісти, серед яких Вадим Костюченко та Анатолій Коньков, Сергій Ковалець, Олександр Заваров та Василь Кардаш. Для молодих хлопців, які тільки роблять перші кроки у ще навіть не дорослому, а дитячому футболі, така увага безцінна. Коли тобі нагороду вручають легенди нашого футболу чи гравці національної збірної, це великий стимул для них та чудова мотивація.

- Наших хлопців було фактично троє серед претендентів. Це Юрій Потімков, Антоній Емере та Денис Почернін. Те, що нагороду отримав лише один, вас засмутило?

- Головне для мене, що хлопці були номінантами. Що на них звернули увагу, вони готувалися до цього заходу. Вони дуже зраділи, коли їх запросили на церемонію. Вони мали можливість поспілкуватися з легендами футболу, сфотографуватися з головним тренером національної збірної України Олександром Петраковим. Вони отримали заряд емоцій та стимул у майбутньому отримати "Золотий м'яч", який напередодні вручали у Парижі.

- Олександр Петраков сказав багато теплих слів на адресу тренерів та футболістів...

- Головний тренер збірної є великим мативатором, на мій погляд. Він чудово розуміє, що без дитячого, юнацького та молодіжного футболу, немає майбутнього у дорослого. Якби не було чемпіонатів ДЮФЛУ, юнацьких змагань у всіх лігах, якби хлопці не грали в цих змаганнях, ми не мали би нічого. Не було, напевно, багатьох його теперішніх підопічних у національній збірній.- Вчора ви зустрілись із провідними гравцями збірної України. Як вважаєте, те, що вони ще "вчора" отримували подібні нагороди, а сьогодні нагороджують своїх юних колег, це повинно мотивувати дітей?

- Був радий сьогодні зустрітися та поспілкуватися з Георгієм Судаковим - моїм вихованцем. Мені сподобалось, як гравці клубів-лідерів УПЛ поставилися до цього заходу, що вони дійсно стали для юних хлопців великим поштовхом для майбутніх досягнень. Взагалі захід вийшов дуже важливим у багатьох аспектах.

- Після того, як повернетеся з Києва, де зараз навчаєтеся на тренерську ліцензію "А", що скажете своїм підопічним?

- Скажу те, що і казав раніше. Треба багато працювати, думати про футбол, робити все, щоб з кожним днем прогресувати та ставати кращими. Інакше гарним футболістом не стати. А в очах своїх футболістів я бачу, що вони хочуть прогресувати та одного дня стати гравцями національної збірної та провідних клубів Європи!

- Нещодавно капітан юнацької команди Юрій Потімков дебютував у основній команді...

- Для мене це дуже важливо, я вірю, що Юра та інші хлопці, які вже тренуються з основою, та на яких тренер звертає увагу, мають багато шансів у майбутньому стати класними футболістами. Цього я їм і бажаю!


Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Роман МельникМеталіст 1925U19
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 1550