28.11.2021
Артем Габелок:

Артем Габелок: "Працюємо та рухаємося далі"


Півзахисник "Металіста 1925" Артем Габелок у флеш-зоні відповів на запитання журналістів після гри проти "Руху".

- Сьогодні ваша команда поступилася, на вашу думку, у чому були причини поразки?

- Я вважаю, бо ми не реалізували свої моменти. У мене особисто був момент хороший - не забив. За рахунку один нуль, забивай я, забивай ще якісь моменти і вже була б зовсім інша гра. А в "Руху" навпаки все залетіло, відтак можна привітати їх з перемогою. Молодці.

- У першому таймі "Рух" володів ініціативою, хоча зазвичай ви ведете гру, ваша команда більше тримає м'яч. Чому віддали ініціативу?

- Якось в останніх матчах не можемо повернути свою гру, контроль м'яча. Працюємо над цим. Хочеться сказати, що "Рух" не давав нам сьогодні нічого зробити біля своїх воріт у першому таймі. У другому таймі, вважаю, у нас моменти з'являлися - забивай, було б зовсім інакше.

- Гол Борячука, наскільки він став ключовим, на ваш погляд?

- Це один - нуль. Звісно, не приємно до роздягалки пропускати, але, знову ж таки, створили у другому таймі моменти. Якби забили б, то все було б інакше.

- Команда зараз в кризі чи це просто таке співпадіння?

- Можна й так назвати, мабуть. Коричнева смуга, назвемо її так. Сподіваємося, що в наступних матчах нам щаститиме більше, бо зараз явно м'яч не йде у ворота суперників, тому працюємо та рухаємося далі.


Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Артем ГабелокМеталіст 1925Рух
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 716