28.11.2021
Валерій Кривенцов:

Валерій Кривенцов: "Ніякої кризи у нас немає"


Після матчу проти "Руху" головний тренер "Металіста 1925" Валерій Кривенцов відповів на запитання на журналістів.

- Вітаю "Рух" з перемогою. Якщо взяти всю гру в цілому, думаю, що вона сподобалася глядачам, бо було багато хороших атак у виконанні двох команд. На жаль, ми пропустили за п'ять секунд до кінця першого тайму необов'язковий гол. За рівної гри, десь у "Руху" в першому таймі було більше територіальної переваги. У нас також було кілька небезпечних проходів Ременюка у першому таймі, Ченбай також непогано підключався. У другому таймі навпаки, пропущений гол змушував нас багато комбінувати, що команда й робила. Створили кілька моментів, щоб зрівняти рахунок, на жаль, не вийшло. Але, якщо дивитися по багатьох наших матчах, лінія захисту недопрацьовує в багатьох епізодах, які впливають на підсумковий рахунок.

- У першому таймі ваша команда свідомо віддала ініціативу "Руху"?

- Так, ми так планували. Трошки не такі перебудови награвали, але, принаймні, хлопці намагалися виконувати все.

- Можна сказати, що команди ігрова криза, бо зараз п'ята поразка поспіль з урахування Кубка України, важко даються забиті м'ячі?

- Ніякої кризи у нас немає. Намагається команда, намагається демонструвати комбінаційний футбол. Так, нам, з різних причин, не вистачає виконавців, які можуть це конвертувати в перемоги. Проте, у тому, що ми на правильному шляху - я не сумніваюсь.


Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Валерій КривенцовМеталіст 1925РухУПЛ
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 1547