27.11.2021
Валерій Кривенцов:

Валерій Кривенцов: "Налаштовуємося на серйозний бій"


Напередодні поєдинку шістнадцятого туру Прем'єр-ліги, головний тренер "Металіста 1925" Валерій Кривенцов розповів про підготовку команди до поєдинку проти "Руху"

- Після матчу проти "Вереса" "Металіст 1925" залишився у Луцьку, як там відбувалася підготовка команди?

- Ми тренувалися в одноразовому режимі, мали хороші умови для підготовки. Команда націлена. Ми чудово розуміємо, що і нам, і "Руху" потрібні очки. Тому можемо припустити, що буде серйозне протистояння.

- Проблемне питання команди у першій частині сезону - це здоров'я гравців. Декілька з них відновилися ще напередодні "Вересу". Дерек, Пономар, Жичиков, Дмитренко травмовані давно і ще далекі від повернення. Але, хоча б, за період у Луцьку нових травм чи хвороб не додалося?

- Ви знаєте, що з "Вересом" не грали два наших основних гравці групи атаки - це Батюшин, якого прооперували та Андрій Ременюк, який відбував дискваліфікацію. Плюс у нас є гостра проблема з захисниками, ми так і не закрили позицію правого захисника. До того ж нам дуже не вистачає Євгена Ткачука. Він вже почав тренуватися. Навіть зіграв напередодні один тайм у складі юнацької команди. Ймовірно, він залишиться у нас на заміні на гру проти "Руху". Я вже не беру зараз до уваги тих, хто довго в нас лікується. А так, начебто, всі решта в строю.

- Порівняно з матчем першого туру в "Руху" інший головний тренер, інша гра команди. Що ви можете сказати про суперника?

- Абсолютно правильно. Не можна порівнювати ту, першу, гру та матч, який відбудеться завтра. Бо різні бачення футболу у тренерів "Руху". Львівська команда найчастіше віддає ініціативу супернику та намагається на швидких контратаках, маючи в наявності швидку групу атаки, загрожувати воротам своїх суперників. Нам, свою чергу, потрібно зіграти уважно. І, звісно, стандартні положення - це також те, над чим ми попрацювали при підготовці до "Руху". Це кутові і біля наших воріт, і біля воріт суперника. Тож, налаштовуємося на серйозний бій.


Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Валерій КривенцовМеталіcт 1925РухУПЛ
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 816