26.11.2021
Владислав Островський:

Владислав Островський: "Не те щоб засмучені, але є гіркий осад"


Після матчу проти юнацької команди "Руху" в Чемпіонаті юнацьких команд, автор єдиного голу "Металіста 1925" у цьому протистоянні Владислав Островський розповів про награвання гольового епізоду та чому сьогодні було важко

- Давайте розпочнемо з голу. Розкажіть, будь ласка, як там вдалося забити? Це була заготовка чи ні?

- Так, це була домашня заготовка Ми цю комбінацію награвали на передматчевих тренуваннях. Вийшло так, що вдалося забити гол. Приємно, що не даремно напрацьовували.

- Цього тижня був складний графік у команди. Гра через два дні на третій. Проти "Вереса" важке засніжене поле було, сьогодні поле зі штучним покриттям. Також незвично для вас. У яких кондиціях підходили до матчу?

- Після матчу проти "Вересу" було дуже важко. Начебто, відновилися за два дні, але все рівно було важко. І поля також вплинули. Важке було у "Вереса", а в "Руху" синтетика і тому важче було, ніж проти рівнян, бо проти них ми були більш свіжими.

- За грою, як на вашу думку вона складалася та чому не вдалося втримати перемогу?

- Спочатку була червона картка супернику на четвертій хвилині. Здавалося б, що мали б забирати гру, одразу забили швидкий гол. Але потім не дотиснули, свої моменти ще в першому таймі не використали. А в другій половині зустрічі вже трошки підсіли ноги, дали послаблення, пропустили. Потім були все рівно моменти, але щось не вийшло.

- Який настрій у вас та у хлопців після цієї гри?

- Як сказати. Не те щоб засмучені, але є гіркий осад. Бо могли забирати три очки і залишатися на другій позиції.


Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Владислав ОстровськийМеталіст 1925U-19Рух
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 738