26.11.2021
Роман Мельник:

Роман Мельник: "Хлопці віддавалися на повну"


Юнацька команда "Металіста 1925" розпочала друге коло, другим поспіль виїзним поєдинком. Цього разу підопічні старшого тренера команди Романа Мельника грали проти одного з лідерів турніру юнацьких команд - львівського "Руху". 1:1 - результат цього матчу, одразу після якого Роман Мельник поділився своїми емоціями від поєдинку та розповів чому не вдалося привезти перемогу з Львівщини.

- Позитивні враження від гри. Хлопці повністю виконали установку, були мотивовані, хотіли сьогодні перемогти, проте трошки не пощастило. Пропустили цей гол, у другому таймі, десь, 5-7 хвилин почали займатися не тим, чим мали займатися. Але загалом можна сказати, що результатом задоволений, проте не до кінця. У роздягальнІ після гри було помітно по цих хлопцях, що вони прагнули перемогти. Я думаю, що вони заслуговували сьогодні перемогу. Єдине що, концентрація у нас зникла на 5-7 хвилин і суперники цим скористалися. Тим не менше, подвійно приємно грати проти такої команди, котра є лідером турніру. Я ще після стартового туру казав, що вони будуть претендувати на перші місця. Тож, подвійно приємно забирати очки в такої команди.

- Переглядаючи матч, складалося враження, що в першому таймі ваша команда зіграла ледь не ідеально, а в другому таймі, все ж таки, і напружений графік, і важке поле проти "Вереса", і сьогодні незвичне штучне покриття. Здається, на другий тайм сил трошки не вистачило?

- Абсолютно підтримую вашу думку. Вважаю, що так воно і є. У другому таймі, якусь частину часу ми просіли, виключилися, мабуть не вистачало дихання. Проте, в кінці увімкнулися і створили передумови, щоб забити гол. Момент, коли Емере пробивав, воротар випустив м'яч з рук. Аби добіг Островський на добивання трішечки... Залеський трохи не добіг, коли Товкач пройшов по флангу й прострілив. Пришвидшитись би на 5-7 метрів і ще один момент. Тим не менше, хлопці віддавалися на повну, не дивлячись на те, що зіграли через два на третій. Я задоволений і керівництво клубу подякувало нам всім за те, що, в першу чергу, продемонстрували сьогодні хороший футбол.

- Мабуть, трошки псує настрій те, що в більшості не вдалося втримати перемогу?

- Так. Більшість не використали. Але це футбол. Гідна гра була була від двох команду. У "Руха" хороша лава запасних. Усі гравці, які виходили на заміну, всі йшли на підсилення. У нас, на жаль, такого запасу міцності не було. Тим не менше, ті хлопці, які вийшли, я вважаю, вони також гру не послабили, а показали гарну гру. Тому я хочу подякувати хлопцям за самовіддачу, за бажання, за те налаштування, яке було перед грою. За те, що вони прагнули, все ж таки, взяти реванш. Це трошки не вдалося. Але веземо з подвійного виїзду чотири очки. Думаю, що це доволі таки хороший результат.


Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Роман МельникЧемпіонат юнацьких командU-19Металіст 1925Рух
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 694