21.11.2021
Ілля Зубков:

Ілля Зубков: "Їдемо за перемогою"


Нападник "Металіста 1925" Ілля Зубков розповів про налаштування на гру з "Вересом" та порівняв свою команду з майбутнім суперником.

- Два тижні фактично команда готувалася до гри "Вересом". Як вдалося підготуватися?

- Це плюс, я вважаю. Більше часу для підготовки. Дивилися, вивчали суперника, виправляли свої помилки. Це тільки плюс.

- Наскільки важкий суперник "Верес"? Як грати проти них?

- Це складна команда. У них силовий футбол, швидкий перехід із оборони в атаку. Найважливіше - це надійно відпрацювати у захисті, без помилок. Я сподіваюсь, що моменти, які будуть - ми використаємо.

- Ви сказали про силовий футбол, поля зараз такі, що потрібні такі фактурні форварди, як ви. Зокрема, це, можливо, для вас шанс показати себе?

- Я не знаю чи буду грати. Але, звісно, якщо я вийду на поле, то буду намагатися себе показати. Проте, хто буде грати - це вирішуватиме тренер. Відповідно, це вже не до мене запитання.

- У турнірній таблиці зараз у "Металіста 1925" та "Вереса" однакова кількість очок. Чи можна сказати, що суперники, приблизно, рівні за силою?

- Якщо однакові позиції в турнірній таблиці, значить - так воно і є. Ми будемо старатися показувати інший футбол, намагатимемося грати більш комбінаційно. Подивимося. Покаже гра. Але якщо ми знаходимося поруч, то рівень однаковий.

- Наскільки важлива психологія в таких матчах?

- Це половина успіху, я вважаю. Думаю, ми точно будемо готові психологічно. Це дуже важлива гра. Їдемо за перемогою.

- Серію поразок вже забули?

- Вже забули, звісно, готуємося. Попереду два виїзних матчі, в яких ми маємо взяти максимум очок.Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Ілля ЗубковМеталіст 1925Верес
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 467