21.11.2021
Олег Голодюк:

Олег Голодюк: "Постараємося зіграти з "Вересом", як мінімум, не гірше, ніж навесні"


Півзахисник "Металіста 1925" Олег Голодюк розповів про своє відновлення після ушкодження, підготовку до поєдинку проти "Вереса" та згадав попередній поєдинок проти цієї команди

- Ви пропускали останні матчі через травму? Чи вдалося вже повністю відновитися?

- Так, все нормально вже. Був ігровий момент. Нічого такого грубого не було зі сторони суперника. Трохи отримав по нозі. Але зараз вже повністю готовий до наступної гри. Відновився повністю.

- Коли почали тренуватися та як проходила підготовка до матчу з "Вересом"?

- Зараз була пауза в чемпіонаті, у мене було більше часу, щоб відновитися від травми. Тренувався весь цей цикл, не пропустив жодного тренування Важко працювали, щоб кінцівку сезону закінчити на хорошій ноті.

- Тобто, є налаштування і на кінцівку сезону, і на матч з "Вересом", зокрема?

- Зараз думаємо тільки про гру з "Вересом". Напевно, цю команду можна ставити в приклад по характеру, бойовим якостям. Зможемо розраховувати на позитивний результат, тільки, якщо не поступимося цій команді в характері.

- Зараз однаково очок у турнірній таблиці в "Металіста 1925" та "Вереса". Чи можна казати, що команди зараз однакові за силою?

- У них свої сильні сторони, у нас свої. Порівнювати, мабуть, немає сенсу. У понеділок все буде вирішуватися на полі.

- У Першій лізі, у харківському матчі "Металіст 1925" впевнено переміг "Верес". Зараз це інша команда?

- Перша ліга та Прем'єр-ліга це різні турніри. Напевне, і гравці змінилися. Хоча, не настільки сильно. Тоді була хороша гра у нашому виконанні. Постараємося зіграти з "Вересом", як мінімум, не гірше, ніж навесні.

- Зараз була серія з трьох поразок. Забули їх?

- Так, у нас зараз була досить погана серія. Напевно і пропустили ми дуже багато голів. Тренерський штаб проводить теоретичні заняття, вказують нам на наші помилки. Постараємося більше цих помилок не повторювати.
Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Олег ГолодюкМеталіст 1925ВересУПЛ
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 446