20.11.2021
Валерій Кривенцов:

Валерій Кривенцов: "Не збираємося відходити від нашого малюнку гри"


Головний тренер "Металіста 1925" Валерій Кривенцов розповів про підготовку команди у період міжнародної паузи, налаштування на гру з "Вересом" та хто з травмованих вже повернувся до тренувань

- Два тижні не було матчів у Чемпіонаті України. Це було на користь команди чи, можливо, навпаки збило зі змагального ритму?

- Ні, не збило. Бо ми зіграли двосторонній поєдинок, хорошу гру між собою, яка виявилася дуже інформативною. Плюс у нас був час підготуватися до заключних матчів.

- Щодо "Вереса". Весняна гра проти них у Першій лізі, можливо, була найкраща гра "Металіста 1925" у цьому дивізіоні. Наскільки це зручний суперник? Чи можна порівнювати той поєдинок, що був та цей, який буде?

- Думаю, що не можна, бо кожна гра у Прем'єр-лізі - це іспит: що команда робили під час підготовки до цього матчу. Знову ж таки, ми не розділяємо суперників. У нас є чергова календарна гра - це виклик для нашої команди. Ми постараємося провести цей матч на хорошому рівні.

- Чи дивитеся до турнірної таблиці? З "Вересом" однакова кількість очок. Чи можна говорити, що приблизно рівні команди зараз?

- Можна.

- Що тоді буде ключовим, щоб досягти результату?

- На результат впливає багато факторів. Реалізація своїх можливостей та уважна гра біля своїх воріт. До того ж, малюнок гри. Багато факторів, удача та все, що завгодно.

- На який малюнок гри налаштовуєте команду?

- У нас один малюнок гри - наш. Наш почерк, він у нас є. І ми не збираємося відходити від нашого малюнку гри.

- Було в команди кілька поразок поспіль. Вже забули їх, перегорнули цю сторінку?

- Були й перемоги. Звісно, перегорнули. Ми відіграли матч, проаналізували та пішли далі.

- Бачимо, що Ткачук вже є на тренуванні, Голодюк повністю повернувся, які кадрові новини?

- Так, Олег Голодюк відновився повністю. Ткачук - ще відновлюється. Юрію Батюшину зробили операцію, йому видалили апендицит. Плюс Андрій Ременюк, гравець, який робить результат, пропускатиме цю гру через перебір жовтих карток. Але є інші гравці і ми розраховуємо на них.

- Ви завжди оптимістичні у цьому питанні, хоча повний лазарет - це неприємна традиція "Металіста 1925" в цьому сезоні?

- Так, для нас ця осіння частина - це серйозне випробування, бо багато травмованих. Але не хочеться на цьому акцентувати увагу. Є інші гравці і в них є шанс себе показати.
Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Валерій КривенцовМеталіcт 1925ВересУПЛ
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 771