24.11.2021
Чорна п'ятниця: розпродаж квитків та абонементів

Чорна п'ятниця: розпродаж квитків та абонементів


Шановні вболівальники!

У всесвітній день розпродажів, 26-го листопада, пропонуємо вам придбати квитки на домашній матч проти ФК "Колос", що відбудеться 4 грудня, зі знижкою 50% та абонементи на поточний сезон зі знижкою 20%. Дисконтні ціни діють виключно протягом доби, п'ятниці, 26 листопада 2021 р.

Квитки та сезонні абонементи можна придбати такими способами:

- онлайн на нашому сайті metalist1925.club

- у клубному мобільному додатку

- на сайті та у касах Інтернет Білет

- в касі №1 стадіону "Металіст", з 9:00 до 18:00. Сезонний абонемент в касі можна придбати тільки за пред'явленням посвідчення особи.

Звертаємо увагу: знижка не діє на абонементи VIP+, квитки цієї категорії коштуватимуть 450 грн.

Нагадуємо, що з поточного сезону змінено схему продажу VIP місць, зокрема:
- місця секторів VIP AL/AR (абонементи Comfort) не мають доступу до ресторану, вхід на ці сектори здійснюється через турнікети західної трибуни (вхідна група 1-4 та 5-9);
- місця сектору VIP B, в рядах з 6-го по 8-й змінюють категорію на VIP+, у вартість цього абонементу включено доступ до окремого лобі ресторану, до матчу та під час перерви, матчеву програму та можливість виграти ігрову футболку.

Квитки та абонементи придбані за акційною ціною поверненню та обміну не підлягають

Абонементи, що придбані онлайн, не обов'язково отримувати в касі, ви можете користуватись електронною версією протягом всього сезону. Оформлення пластикового абонементу, що придбаний онлайн, коштуватиме 20 гривень, ці кошти буде направлено до "Фонду охорони навколишнього природного середовища України". Закликаємо, при можливості, купувати електронні абонементи - врятуємо нашу планету від пластику!


Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Металіст 1925УПЛКолос
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 471