22.11.2021
Обираємо маскота

Обираємо маскота "Металіст 1925": Заключний етап


Шановні вболівальники, пропонуємо прийняти участь у заключному етапі вибору маскоту нашого клубу.

На цьому етапі, який триватиме з 22 по 30 листопада включно, ви зможете проголосувати за варіант, що найбільше сподобався на спеціальному сайті конкурсу. До голосування були додані найбільш пропоновані варіанти на першому етапі та декілька варіантів, що сподобались клубу:

1. Байбак
2. Козак
3. Панда
4. Робот
5. Росомаха (тварина)
6. Слон
7. Тигр
8. Тхір
9. Фенікс
10. Шершень

Офіційне оголошення результатів конкурсу та розіграш призів відбудеться 2 грудня 2021 р.

Розіграш призів, серед тих хто вказав номер телефону, відбуватиметься наступним чином:
Головний приз - ігрова футболка, буде вручена конкурсанту, що перший запропонував варіант, який було обрано маскотом. У разі якщо переможний варіант було запропоновано більше одного разу - серед тих хто запропонував, за виключенням першого, випадковим чином буде розіграно пару сезонних абонементи "VIP B". Серед всіх інших конкурсантів, випадковим чином буде розіграно футболку від нашого спонсора Parimatch. Всі конкурсанти, що не отримали призи, отримають промокод на два безкоштовні квитки на домашній матч проти ФК "Колос", що відбудеться 4-го грудня 2021 р.

Звертаємо увагу: вручення призів буде здійснюватися в перерві домашнього матчу з ФК "Колос", який відбудеться 4 грудня 2021 р. або на матчі з ФК "Шахтар", що запланований на 26 лютого 2022 р. Для узгодження деталей вручення з вами зв'яжеться наш менеджер за вказаним у конкурсі номером телефону. Видача призів іншим способом не допускається.

Маскот — це бренд-персонаж, єдиний образ, що наділений якостями бренду і є його символом. Він стане головним дієвим персонажем у клубних комунікаціях та рекламних кампаніях.


Якщо ви знайшли помилку в тексті, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter натисніть кнопку "Повідомити про помилку"
Розмір шрифту:

Пресслужба "М1925"
Переглядів: 1586