10.11.2021
ФК

ФК "Металіст 1925" запускає NFT


Харківський клуб стане першим українським футбольним клубом, що запускає власні NFT разом з компанією Blocksport.

NFT – це унікальні цифрові предмети як фото, картки, відео моменти та інші колекційні речі. Їх неможливо підробити адже кожен предмет має свій унікальний запис коду в блокчейн системі. "Жовто-сині" представлять свої перші NFT у вигляді унікальних карток з гравцями.

Blocksport – це швейцарська SportsTech компанія, що спеціалізується на діджиталізації та токенізації спорту та кіберспорту, вона пропонує клієнтам додатки для вболівальників, випуск NFT та фан-токенів на власній платформі. Реліз NFT це продовження співпраці "Металіста 1925" та Blocksport, яка почалась із запуску додатку для вболівальників харківського клубу.

Придбати NFT "жовто-синіх" вболівальники зможуть в першу чергу на NFT платформi Blocksport, а також пiзнiше у клубному додатку.

"Дуже раді бути першим футбольним клубом в Україні якій здійснить випуск NFT токенiв для наших фанатiв. Маючи позитивний досвід співпраці з Blocksport ми вирішили розширити наше партнерство, i це дозволить клубу прискорити розвиток діджиталізації, а вболівальникам отримати нові клубні продукти", - прокоментував подію Андрій Недєлін, Виконавчий директор ФК "Металіст 1925".

"Наша компанія пишається співпрацею з ФК "Металiст 1925", яка розпочалася навесні 2021 року та ознаменувалася запуском фанатської програми. І тепер, як партнери, ми розширюємо нашу співпрацю, запускаючи унікальні NFT колекції для фанатів клуба. Я особисто бачу великий потенціал у нашому партнерстві з ФК Металiст 1925 і впевнений, що такі футбольні клуби стають чудовим прикладом для інших в українському футболі. Так тримати!", - говорить Володимир Люлька, Генеральний директор та спiвзасновник Blocksport.

Про старт продажу NFT буде повідомлено додатково.


Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Металіст 1925УПЛ
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 1780