05.11.2021
Кривенцов:

Кривенцов: "Чекаю на зимову перерву, нам потрібно точково підсилюватися"


Головний тренер "Металіста 1925"Валерій Кривенцов в етері телеканалу "Футбол 1" проаналізував поєдинок проти "Олександрії".

- У вашої команди третя поразка поспіль. Чи можна сказати, що сьогоднішня найболючіша?

- Ні, не можна так сказати, бо кожна гра - це своя окрема історія. Це підготовка до матчу, це сам матч, тому, прикро, звісно, що програли. Прикро.

- Що сьогодні стало найбільшою проблемою?

- Складне запитання. По-перше, у нас було дуже багато втрат м'яча в простих ситуаціях. "Олександрія" дуже добре користувалась цим. Коли вони забирали м'яч, вони намагалися одразу проводити швидкі атаки, бо ми давали такі передумови. Що стосується гри нашої команди, у нас сьогодні була хороша структура гри. Перший не обов'язковий гол. Це правило, коли один захисник висувається та зустрічає, три інші - звужують. У нас це знову було порушено, вкотре. Другий гол - стандартне положення, не встежили за гравцем - 2:0. При цьому при всьому команда не здалася, все рівно хлопці намагалися грати, створили кілька моментів.

- Чому вирішили в другому таймі замінити Криськіва на Кравченка?

- Тому що я всім даю шанс. Дмитро Криськів втомився трошки. А Дмитру Кравченку було обов'язково дати ігровий час, щоб він відчув ритм гри.

- Які можуть бути зроблені зараз висновки?

- Висновків немає ніяких. Зараз одразу після гри "по-гарячому" важко, треба приїхати проаналізувати. Але те, що в нас помилки повторюються з гри до гри й це призводить до пропущених голів у наші ворота, втрати очок та решти. Це вже, як закономірність у нас. Тому я дуже чекаю на зимову перерву, нам потрібно точково підсилюватися.


Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Валерій КривенцовМеталіст 1925ОлександріяУПЛ
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 1594