04.11.2021
Іван Стрельник:

Іван Стрельник: "Приємно, коли дивишся до турнірної таблиці"


Півзахисник юнацької команди "Металіста 1925" Іван Стрельник розповів про свої враження від виїзного, переможного поєдинку проти однолітків з "Олександрії"

- Розкажіть, будь ласка, як складалася сьогоднішня гра за вашими відчуттями?

- За відчуттями не можна сказати, що гра складалася легко чи важко. Була напруга протягом усього матчу. У першому таймі трошки менше, під кінець гри вже трошки більше. Намагалися зіграти за рахунок своїх сильних якостей, нав'язати свою гру, те, що ми відпрацьовуємо на тренуваннях та не дати супернику проявити їх кращі якості.

- Тим не менше, на стартових хвилинах було відчуття, що "Олександрія" тисне, а гравці "Металіста 1925" не до кінця розуміють, що з цим робити?

- Можливо, було таке через те, що ми були з дороги, все ж таки. Приїхали в день гри. Плюс ще поле... Звісно, коли ти виходиш, перші хвилини, хвилин 10-15 ноги підсідають трошки. Потрібно це просто перебороти, продихатися трохи і далі вже гра піде більш-менш добре.

- Не вперше вже команді вдається виривати перемогу на виїзді, в останні хвилини. За рахунок чого, на вашу думку, це вдається?

- Так виходить, що йде така тенденція, що на останніх хвилинах здобуваємо перемоги. Я думаю, що це завдяки тому, що команда в кожному матчі бажає перемагати, бажає бути наверху турнірної таблиці, боротися за медалі. Тому і перемагаємо.

- Якраз про ситуацію в турнірній таблиці. Коли дивитися на неї, як вона на вас впливає, які емоції відчуваєте?

- Приємно, коли дивишся до турнірної таблиці і твоя команда знаходиться на високих позиціях. Але також не потрібно занадто часто до неї зазирати. Потрібно також пам'ятати, що на кожного суперника потрібно налаштовуватися дуже добре. Хай то буде друге місце чи останнє - всі команди б'ються, намагаються заробити свої очки.


Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Іван СтрельникЧемпіонат Юнацьких командU-19Металіст 1925Олександрія
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 593