04.11.2021
Роман Мельник:

Роман Мельник: "У таких матчах, коли важко, хлопці прогресують"


Юнацька команда "Металіста 1925" після нічиєї у минулому турі знову повернулася на переможний шлях. Уже в компенсований до другого тайму час вдалося вирвати перемогу. Старший тренер команди Роман Мельник поділився враженнями від поєдинку проти "Олександрії" з клубною пресслужбою

- Враження від сьогоднішнього матчу позитивні, бо виграли цей матч. Хоча сама поїздка від самого початку давалася нам дуже важко. Ми виїхали і по дорозі зламався автобус, коли трохи від'їхали від Харкова. Потім, поки приїхав інший автобус - ми приїхали впритул до гри. Перші 20 хвилин було трохи важкувато хлопцям, поки адаптувалися з дороги. Тому трохи гра не складалася. Те, що ми планували не виходило. Тим не менше, витерпіли ці стартові хвилини і потім трошки вже освоїлися, думаю, вирівняли гру і вже в другому таймі показали доволі таки непоганий футбол.

- Уже вкотре команда показує характер та вириває перемогу в компенсований час.

- Це каже про те, що в команди є стрижень, є багато хлопців, які є лідерами. Вони грають на перемогу. Ми завжди також налаштовуємо хлопців на перемогу. Приємно перемагати. Хоч на останніх хвилинах, але перемагати. Хочу подякувати всій команді, за те що вони продемонстрували характер та досягли позитивного для нас результату. У таких матчах, коли важко, хлопці прогресують. Коли щось складається не так, але вони все рівно грають, нагнітають та намагаються досягти поставленої мети. Це приємно.

- Напевне приємно і те, що після нічиєї у минулому турі, команда знову повернулася на переможний шлях. Ну і безпрограшна серія ще збільшується.

- Так, хлопці самі хотіли перемогти. Це було помітно під час тренувального процесу. Було помітно, що вони бажають перемагати, вони стараються, вони працюють. Можливо, сьогодні десь нам фарт допоміг. Суперник не реалізував дуже хороший момент свій. Фарт - він заробляється тільки під час тренувань, тому, вважаю, що вони весь тиждень працювали на цей результат.

- Суперникам також щастило: і поперечка, і удари повз з хороших позицій.

- Можна й так сказати. Коли Курцев пробивав - не влучив у кут. Емере влучив у поперечку, згоден. Хочу привітати весь клуб з цією перемогою. Потихеньку рухаємося до поставленої мети.


Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Роман МельникМеталіст 1925ОлександріяЧемпіонат юнацьких команд
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 648