03.11.2021
Сергій Ченбай:

Сергій Ченбай: "Більше ми не маємо припускатися подібних помилок"


Захисник "Металіста 1925" Сергій Ченбай розповів про емоційне відновлення команди, необхідність реваншу та завдання на гру проти "Олександрії"

- Наскільки вдалося перезавантажити ситуацію, після двох матчів, у яких пропустили багато голів? Адже загалом гра була непоганою, але результат не дуже.

- Наскільки ми перезавантажилися - це покаже наступна гра. Проте я сподіваюсь, що ми зробили правильні висновки після 11 пропущених голів, розібрали свої помилки та в подальших матчах таке не має повторюватися.

- У чому були ці помилки, котрі призвели до таких результатів?

- Думаю, що це, можливо, якась наша самовпевненість. Але в двох матчах отримали "по шапці", всі розуміють, що треба більш організовано грати у захисті, більш сконцентровано, реагувати правильно на ситуації. Повторюсь: більше ми не маємо припускатися подібних помилок.

- Наскільки, на вашу думку, може бути інакший сценарій у цій грі проти "Олександрії" у порівнянні з кубковою?

- Думаю, що 100% буде інший сценарій, бо, так розумію, і в них не зовсім основний склад грав. Зараз будуть грати інакше. І ми після 2:5 на своєму полі маємо зіграти в інший футбол та взяти реванш просто. Налаштовуємося. Скажімо так: у нас подвійна мотивація після 2:5.

- У турнірній таблиці йдуть поруч команди. Можна сказати, що загалом рівні за класом?

- Я думаю, що так. У нас майже однакова кількість очок, це буде принципова гра. Хто переможе - трошки підійметься у турнірній таблиці. У нас з "Олександрією" трохи різні стилі гри, а результати, поки, у нас однакові.

- У таких матчах за рахунок чого можна здобути позитивний результат?

- У таких випадках завжди кажуть - самовіддача, повна концентрація. Хто допустить менше помилок та реалізує свої моменти, той і переможе.

- У матчах з такими суперниками, які, можна сказати, рівні за класом, "Металіст 1925" здобуває перемоги. До Олександрії їдете також за трьома очками?

- 100%, ми налаштовуємося навіть не на нічию, а тільки на перемогу. Ми не думаємо про нічиї, нам тільки три очки потрібні.
Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Сергій ЧенбайМеталіст 1925ОлександріяУПЛ
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 393