04.11.2021
Кривенцов:

Кривенцов: "Мене не цікавлять інші команди, мене цікавлять дії наших гравців"


Головний тренер "Металіста 1925" Валерій Кривенцов розповів про підготовку команди до виїзного протистояння в Прем'єр-лізі проти "Олександрії"

- Футболісти кажуть, що після попередніх матчів розізлилися, зараз будемо грати інакше з "Олександрією". Дійсно розізлилася команда, як вважаєте?

- Якщо так футболісти кажуть - це добре. Головне, щоб злість, як вони кажуть, переросла в розумні дії на полі.

- Що ви маєте на увазі під розумними діями? На що акцентуєте увагу, готуючись до матчу з "Олександрією"?

- Ми завжди робимо акцент на наші дії. Ми завжди бажаємо з кожним тренуванням ставати краще та краще. Діяти правильно. Це стосується всіх фаз у грі: атака, захист, перехід із захисту в атаку та навпаки. Я казав неодноразово: у нас свій шлях і ми дивимося на свої дії в першу чергу. Так, не все вдається, але в нас молода команда, ми обрали дуже цікавий шлях та йдемо.

- Шлях цей подобається, бо навіть у матчах, де команда багато пропустила, гра імпонувала. Команда не відсиджувалася у захисті. Такої тактики будете дотримуватися і в грі проти "Олександрії"?

- Це тільки гра покаже. Звісно, перед грою можна казати, мовляв, так і так. Проте суперники також готуються, вивчають. Тому гра покаже.

- Наскільки іншим складом буде грати "Олександрія" у порівнянні з кубковою грою? Чи має це значення для вас?

- Як вам сказати... Мене не цікавить "Олександрія", мене не цікавлять інші команди. Мене цікавлять дії наших футболістів, їх розуміння футболу, як вони прогресують, які вони роблять висновки з тих індивідуальних помилок через які ми пропускаємо голи. Тому ми завжди акцентуємо увагу на наших діях.

- Наскільки вас почули про висновки з помилок?

- Це звичайний процес, у кожній команді після кожної гри є теоретичні заняття, де розбирається, що було хороше, а що погане. Аналіз над помилками проводиться.

- Щодо кадрової ситуації. До переповненого лазарету ще додався дискваліфікований Шершень. Наскільки це головний біль?

- Михайло втрата, дійсно. Тим більше я вважаю, що в тій грі перша жовта картка була не дуже заслуженою. Але маємо те, що маємо. Подивимося.

- У матчах з рівними суперниками зазвичай ваша команда перемагала в чемпіонаті. Зараз "Олександрія" - сусід по турнірній таблиці. Будете грати на перемогу?

- Так, у нас завжди стоїть таке завдання.
Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Валерій КривенцовМеталіcт 1925ОлександріяУПЛ
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 751