18.11.2021
Обираємо маскота

Обираємо маскота "Металіст 1925"


Шановні вболівальники, пропонуємо прийняти участь у конкурсі на вибір маскоту нашого клубу.

Маскот — це бренд-персонаж, єдиний образ, що наділений якостями бренду і є його символом. Він стане головним дієвим персонажем у клубних комунікаціях та рекламних кампаніях.

Конкурс складатиметься з двох етапів: прийом будь яких варіантів та голосування за варіанти, які були запропоновані найбільше раз.

На першому етапі, який триватиме по 20 листопада, ви зможете запропонувати необмежену кількість власних варіантів на спеціальному сайті конкурсу, за бажанням можна додавати зображення. При цьому ви можете зареєструватись у розіграші серед тих хто запропонував варіант який буде обрано як маскот клубу, для реєстрації в розіграші необхідно додатково до варіанту маскоту вказати власне ім'я та контактний номер телефону.

Другий етап відбудеться з 22 по 30 листопада, на ньому відбуватиметься голосування за варіанти запропоновані найбільше раз. Голосування буде завершене 30 листопада о 23:59.

Офіційне оголошення результатів конкурсу та розіграш призів відбудеться 2 грудня 2021 р.. Випадковим чином буде розіграно такі призи: ігрова футболка, два сезонних абонементи "VIP B" та футболка від нашого спонсора Parimatch, результати будуть одразу опубліковані на цьому сайті. Вручення призів буде здійснюватися в перерві домашнього матчу з ФК "Колос", який відбудеться 4 грудня 2021 р. або на матчі з ФК "Шахтар", що запланований на 26 лютого 2022 р. Видача призів іншим способом не допускається.


Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Металіст 1925УПЛ
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 2481