12.11.2021
Ціни на абонементи знижено!

Ціни на абонементи знижено!


Шановні вболівальники!

Відкриваємо наступний етап продажу абонементів на сезон 2021/2022 рр. У Чемпіонаті Прем'єр-Ліги наша команда зіграє ще 8 домашніх матчів.

Придбати абонемент можна будь-яким зручним способом, а саме:

- придбати онлайн на сайті metalist1925.club. При цьому абонемент не обов'язково отримувати в касі, ви зможете користуватись електронною версією протягом всього сезону, абонемент буде доступний у кабінеті на metalist1925.club, та після покупки буде відправлений на електрону пошту. Оформлення пластикового абонементу, що придбаний онлайн, коштуватиме 20 гривень, ці кошти буде направлено до "Фонду охорони навколишнього природного середовища України". Закликаємо, при можливості, купувати електронні абонементи - врятуємо нашу планету від пластику!

- в касі №1 стадіону "Металіст", з 9:00 до 18:00. Сезонний абонемент в касі можна придбати тільки за пред'явленням посвідчення особи.

Звертаємо увагу власників абонементів сезону 2019/20 рр. на сектор "VIP B": до 30-го листопада ви маєте можливість придбати абонемент VIP B+ зі знижкою 20%, для цього необхідно використати промокод який ви отримали до початку сезону.

Також повідомляємо, що з поточного сезону змінено схему продажу VIP місць, зокрема:
- місця секторів VIP AL та VIP AB (абонементи Comfort) не матимуть доступу до ресторану, вхід на ці сектори здійснюється через турнікети західної трибуни (вхідна група 1-4 та 5-9);
- місця сектору VIP B, в рядах з 6-го по 10-й змінюють категорію на VIP B+, у вартість цього абонементу включено доступ до окремого лобі ресторану, до матчу та під час перерви.

Сезонний абонемент дійсний тільки на домашні матчі в рамках Чемпіонату.

З цінами на абонементи що діють з 12-го дистопада можно ознайомиться у схемі нижче.


Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Металіст 1925УПЛ
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 821