31.10.2021
Валерій Кривенцов:

Валерій Кривенцов: "Будемо працювати над покращенням всього"


Головний тренер "Металіста 1925" Валерій Кривенцов відповів на запитання журналістів на післяматчевій пресконференції після матчу проти "Зорі"

- "Зоря" є третьою силою в нашому чемпіонаті. Звісно, рахунок сьогодні великий для нас, дуже не приємний. "Зоря" використала свої моменти, на жаль. Ми сьогодні також були близькими до того, щоб забити не один гол, але м'яч не йшов у ворота. Команду ми попереджали, знали, як грає "Зоря", постійно робить високий пресинг. Дуже багато гри один в один, де за спиною захисників залишається багато вільного простору, який ми мали використовувати. Перший гол так і забили. І потім у нас було декілька хороших, щоб грати так далі. Втім, не обов'язкова помилка нашого гравця. Перший гол, другий, потім ще помилки індивідуальні, ну і такий рахунок.

- Що з Фабіньо? Чому ви зробили зворотню заміну?

- Я так вирішив... Це була моя реакція на дії гравця.

- У передматчевому інтерв'ю ви казали, що цей матч дасть відповідь на запитання: за які позиції може боротися "Металіст 1925" у цьому сезоні. Що скажете тепер?

- Нічого не скажу, життя не закінчується. Треба продовжувати більше працювати. Знову ж таки, якщо ти моделюєш будь-яку ситуацію на тренуванні, а в грі там взагалі має бути блискавична реакція на все. Якщо не встигаємо за тим, як розривається момент, не можемо передбачити небезпечні зони, звідки можуть забивати голи, то що казати. Нам лишається тільки одне: ні в якому разі не опускати руки, ні в якому випадку не опустимо. Будемо працювати над покращенням всього. Ми подивилися. Звісно, чекати на диво, що у нас гравці грали тільки у Першій лізі. Тож, зараз вийшли трохи на інший рівень, на нас вже налаштовуються зовсім інакше. На цю мить ми з цим не впоралися. Це для нас хороша мотивація для подальшого прогресу.


Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Валерій КривенцовМеталіст 1925ЗоряУПЛ
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 1988