30.10.2021
Про травмованих гравців

Про травмованих гравців "Металіста 1925" перед грою з "Зорею"


Головний лікар "Металіста 1925" Юрій Кривенко розповів клубній пресслужбі про стан травмованих гравців, хто на якому етапі відновлення перебуває та коли очікується їх повернення.

Дерек

Бразилець вже кілька тижнів займається біговою роботою, а також уже виконує вправи з м'ячем. У нього травма правого коліна, отримана у травні цього року. За словами Кривенка, Дерек відновлюється у хорошому темпі. Повноцінне повернення бразильця до тренувань очікується на межі січня та лютого.

Пономар

У нападника пройшло трохи більше трьох місяців з моменту отримання травми. У Віталія пошкодження ахіллового сухожилля на лівій нозі. Йому провели контрольне УЗД-дослідження. Спостерігається правильна динаміка відновлення, - розповів Юрій Кривенко. На цьому тижні Пономар приступив до бігових вправ. Очікується приблизне повернення до повноцінних тренувань у середині грудня або до зборів.

Жичиков

Правому захиснику "Металіста 1925" провели операцію на правій нозі наприкінці літа. Як і Пономарю, Жичикову зробили контрольне УЗД-дослідження, там також є правильна динаміка відновлення. Тож, Максим на цьому тижні також почав займатися біговим вправами. У медичному штабі команди очікують, що Жичиков буде готовий повноцінно тренуватися до зимових зборів команди.

Русин

Ростислав зараз знаходиться на реабілітації у Сербії. У нього пошкодження прямого м'язу стегна на правій нозі. Приблизно, через 10 днів Русин має повернутися до Харкова і в медичній службі команди розраховують, що майже одразу він зможе повернутися до тренувань у загальній групі.

Дмитренко

Владислав отримав травму у контрольній грі проти "Ворскли" 4-го вересня. У нього пошкодження передньої хрестоподібної зв'язки та двох менісків. Майже одразу після отримання травми Владислава прооперували. Очікується, що на відновлення піде, приблизно, 7-8 місяців. Найближчим часом він також має вирушити на реабілітацію до Сербії.

Ткачук

Центральний захисник отримав пошкодження у грі проти "Маріуполя" 16-го жовтня. Юрій Кривенко розраховує, що Ткачук зможе повернутися до тренувань у загальній групі у середині листопада.

Голодюк

Півзахисник отримав пошкодження у кубковій грі проти "Олександрії". У нього набряк гомілковостопний суглоб. Олег поки не може повноцінно тренуватися. Гру із "Зорею" він пропустить. Також очікується додаткове обстеження Голодюка найближчим часом.


Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Металіст 1925ДерекПономарЖичиковРусинДмитренкоТкачукГолодюкУПЛЗоря
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 993