30.10.2021
Максим Товкач:

Максим Товкач: "Головне - це показати хорошу гру"


Гравець юнацької команди "Металіста 1925" Максим Товкач поділився своїми враженнями від поєдинку проти однолітків із "Зорі" у Чемпіонаті юнацьких команд.

- Максиме, зіграли у нічию із "Зорею", які ваші враження після гри?

- Перший тайм склався дуже важко. Не зовсім зрозуміли, як потрібно переміщатися. Було важко. А в другому таймі вийшли, зметикували як грати, і було легше. Відчувалося, що ми і напругу якусь створювали біля чужих воріт. Загалом, почало все вдаватися.

- Ми в цьому сезоні звикли вас бачити на фланзі півзахисту. Ви сьогодні грали справа в обороні. Як вам було діяти на цій позиції?

- Я раніше грав на цій позиції, розпочинав з правого флангу захисту. Навіть, коли Роман Петрович поставив мене на цю позицію, то в мене аж настрій покращився. Відчув, що було потрібно це раніше зробити. І зіграв.

- Здається, що у першому таймі особисто ви менше підтримували атаку. А вже у другому таймі було кілька рейдів по флангу?

- Хотілося підключатися і в першому таймі. Але була втома, поле важке, ноги забилися, було важко. А в другому таймі вже якось на другому диханні почав підключатися - та і все.

- Чого не вистачило, на вашу думку, щоб таки здобути перемогу команді?

- Не знаю навіть. Не можу сказати.

- У команди була тривала переможна серія. Безпрограшна триває і після цього матчу. Але, що переможна припинилася - засмутилися?

- Як то кажуть: на кожного бика - знайдеться свій бик. І ось зустрілися. І все. Хороша гра була. Кажуть, що результат - це не головне. Головне - це показати хорошу гру. Тож, ми не засмучуємося, все добре.

- Ситуація в турнірній таблиці якось впливає на вас та одноклубників?

- Так, ми хочемо, щоб більше вболівальників до нас приходило, нас підтримували. Це емоції, це приємно.
Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Максим ТовкачМеталіст 1925ЗоряU19
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 386