30.10.2021
Роман Мельник:

Роман Мельник: "Можна було забрати три очки"


Старший тренер юнацької команди "Металіста 1925" Роман Мельник поділився враженнями від першої у сезоні нічиєї його команди, яку юнаки зіграли проти однолітків із "Зорі" - 1:1

- Ваша команда у цьому сезоні вигравала, програвала. Цього разу вперше зіграла у нічию. Ви більш невдоволені чи задоволені таким результатом?

- Ми готувалися до цієї гри дуже серйозно, оскільки знали, що "Зоря" - це дуже серйозний суперник. Вони перед цим перемогли і "Шахтар" - 6:0, і "Десну" - 9:0. Ми знали, що буде дуже важка гра. Можливо, сьогодні і одне очко нам до скарбнички - це за підсумками першого тайму. А якщо дивитися на тайм другий - то можна було забрати три очки. Ми від хлопців вимагаємо, щоб вони грали у футбол. Сьогодні, мабуть, команда суперників більше володіла м'ячем. Це те, що хотілося б нам покращити. Тим не менше, одне - очко - це також нам до скарбнички.

- Наскільки впливала на команду відсутність лідера, капітана Юрія Потімкова?

- Юра - це дійсно один з ключових футболістів, капітан нашої команди. Він сам по собі лідер у житті. Тож, можливо, його дійсно десь не вистачало. Але Амар Квакіч вийшов у першому таймі, у другому Андрій Яшин. Думаю, що вони зіграли доволі непогано. Вважаю, що відсутність Юрія не сильно позначилась на нашій грі. Тим не менше - Юрій - це ключовий гравець нашої команди. Я радію, що він зараз потрапить до заявки першої команди. Це може бути поштовх для нього задля подальшого розвитку.

- Чого, все ж таки, не вистачило аби здобути сьогодні перемогу?

- Чого не вистачило? Не вистачило забитих голів. Можливо, якогось фарту. Було кілька непоганих ударів у нашому виконанні. Трошки не вистачило нам концентрації, коли пропускали гол. Перший м'яч, який забив Володимир Дегтярьов вийшов хорошим. Він включився, пробив. Були також контратаки, які ми мали реалізовувати. Десь нам не вистачило везіння, десь влучності. Нічого, будемо працювати. Хлопці, бачу, трошки засмутилися. Але це добре. Це означає, що вони лідери у житті, вони виходять на гру та намагаються зробити максимум на футбольному полі.

- Чи тисне на хлопців, на вашу думку, турнірне становище? Бо і журналісти про це питають, і вболівальники бажають як можна вищих позицій?

- Я думаю, що не тисне. Ми з них не вимагаємо високого місця. Ми навпаки намагаємося згладити, щоб вони до турнірної таблиці особливо не зазирали. Наше основне завдання - це отримувати досвід, котрий допомагає виростити хороших футболістів. А потім вже набрані очки. Тим не менше, приємно, що вони б'ються у кожній грі за перемогу. Це радує. Я думаю, що ми на правильному шляху та будемо рухатися далі. Сьогодні перша нічия, а завтра, думаю, буде перемога. Будемо правильно працювати - буде все у нас гаразд.
Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Роман МельникМеталіст 1925ЗоряU19
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 698