30.10.2021
Марлісон:

Марлісон: "Завжди хочу забивати голи"


Бразильський нападник "Металіста 1925" Марлісон напередодні матчу проти "Зорі" розповів про свої очікування від цього протистояння, адаптацію та скільки голів планує забити у цьому сезоні

- Чи є розуміння, що це за суперник "Зоря"? Наскільки складною буде гра?

- Я вважаю, що це буде чудова гра. Бо зустрінуться дві справді хороші команди. Я сподіваюся, що наша команда буде достатньо змотивована, і ми зможемо зіграти чудову гру і вийти з матча проти "Зорі" з перемогою.

- Чи вплинула поразка 2:5 у Кубку України від "Олександрії" на "Металіст 1925"? Чи позначиться цей результат на матч проти "Зорі"?

- Дійсно, якщо дивитися на результат, то це була важка поразка для нас. Втім, це означає, що тепер ми маємо ще більше зібратися, маємо бути ще більше сконцентрованими, щоб зіграти хороший матч, рухаємося далі. Сподіваюсь, що це дозволить нам здобути три очки.

- Наскільки впевнено зараз ти відчуваєш себе в українському футболі?

- Сьогодні я відчуваю себе цілком готовим, щоб грати в усіх матчах чемпіонату України. Хочу подякувати тренерському штабу нашої команди та моїм одноклубникам, бо завдяки їм я дуже щасливий тут.

- Ти забив уже чотири голи, скільки всього голів хотів би забити у цьому сезоні?

- Відверто кажучи, особисто я завжди хочу забивати голи. Але, разом із тим, я хочу вигравати зі своїми друзями по команді, саме це є найважливішим. Скільки я міг би забити за сезон? Я розмовляв про це зі своєю родиною, керівництвом команди. Дасть Бог, у цьому сезоні мені вдасться досягнути позначки в 10-15 голів.
Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Металіст 1925ЗоряУПЛМарлісон
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 395