26.10.2021
Кривенцов:

Кривенцов: "Не завжди у нас сьогодні був правильний баланс між лініями"


Післяматчева пресконференція головного тренера "Металіста 1925"Валерія Кривенцова після поєдинку Кубка України проти "Олександрії".

- Вітаю "Олександрію" з проходом до наступного раунду. Все те, де є у нас є слабкі місця - де тонко, там і рветься. Дива не буває. Не встигли ми правильно доукомплектуватися, не вистачило просто часу. Плюс травми ключових гравців. Позицію правого захисника не вийшло у нас правильно закрити, у зв'язку з травмою Жичикова. У кожному матчі звідти дуже багато гольових моментів. Знову ж таки, аби забив на початку матчу Протасов, потім був момент у Криськіва. Гра так складалася, думаю, цікаво для вболівальників. Два перших голи - не обов'язкові. Потім, звісно, нам довелося розкривати насичений захист. Іноді це вдавалося, іноді - ні. "Олександрія" - молодці, вони скористалися своїми моментами й пройшли далі.

- Але загалом гра сподобалася, не дивлячись на рахунок на табло. Як ваші враження?

- Ну, в нас і задача, щоб наша гра подобалася. Ми для цього багато працюємо. Окрім того, що гра має подобатися, вона ще має приносити перемоги. На жаль, не завжди у нас сьогодні був правильний баланс між лініями. "Олександрія", я ж кажу, швидкі футболісти групи атаки, своєчасні передачі віддавали, гарно скористалися нашими помилками та пройшли далі.

- Скоро буде гра в чемпіонаті з "Олександрією", там буде зовсім інший матч?

- Так, так.

- Щодо кадрів, можливо, ще зараз щось планується, когось розглядаєте?

- Ні, зараз ні. Уже нікого не зможемо. Чекаємо на зиму, бо кожна гра дає для нас інформацію.


Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Валерій КривенцовМеталіст 1925ОлександріяКубок України
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 1366