25.10.2021
Валерій Кривенцов:

Валерій Кривенцов: "З "Олександрією" в однаковому становищі"


Напередодні матчу в Кубку України проти "Олександрії", головний тренер "Металіста 1925" Валерій Кривенцов відповів на запитання про підготовку команди, завдання на турнір та можливість ротації.

- Валерій Сергійович, які плани, амбіції на Кубок України? Які, можливо, ставляться завдання?

- Ми бажаємо виступити, як можна вдаліше, але всі розуміють чудово, що Кубок - це гра на вибування. Програв - вилетів, переміг - пройшов далі. Ми будемо старатися пройти якомога далі.

- Наскільки складний суперник "Олександрія"? Якщо дивитися до турнірної таблиці чемпіонату, то там ви йдете очко в очко?

- Команда цікава, дуже організована, має в своєму складі хороший підбір гравців, мобільна, любить швидко переходити від захисту до атаки. При захисті діють дуже компактно, перекривають всі зони, тому, як я до цього й сказав, гра буде дуже цікавою. Багато перебудов на тактику, подивимося. Буде цікавий матч.

- З того, що ви сказали, здається, що гра буде дуже інтенсивною. Наскільки футболісти встигли відновитися після "Інгульця"?

- Ми з "Олександрією" в однаковому становищі. Вони також грали, але в них перевага, вони грали на дві з половиною години раніше.

- Наскільки велику ротацію плануєте, у порівнянні з матчем з "Інгульцем"?

- Завтра побачите.
Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Валерій КривенцовМеталіcт 1925Кубок УкраїниОлександрія
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 870