25.10.2021
Максим Задерака:

Максим Задерака: "У Кубку хотілося б пройти якомога далі"


Півзахисник "Металіста 1925" Максим Задерака, який народився у Олександрії, зіграв більше пів сотні матчів у складі однойменного клубу на найвищому рівні поділився очікуваннями від поєдинку проти "Олександрії" в Кубку України

- Ви народилися в Олександрії, провели багато матчів у складі "Олександрії", наскільки особисто для вас прийдешній поєдинок буде особливим?

- Я готуюсь до цього матчу, як до звичного календарного поєдинку. Єдине, що це буде кубкова гра. Дуже приємно буде всіх побачити, з багатьма людьми працювали разом, було вдосталь позитивних моментів. Тож, чекаю на зустріч і з хлопцями, і з персоналом, з багатьма людьми.

- Якщо вдасться вийти на поле, вдасться забити гол - чи будете святкувати?

- Ні, чесно кажучи, мабуть, не буду святкувати подібний момент. Але кожен професійний футболіст бажає перемогти. Тому, думаю, буде хороший бій.

- Наскільки зараз важкий суперник "Олександрія"?

- Ми дивилися матчі "Олександрії". Це дуже міцний суперник, котрий протягом вже багатьох років демонструє хороші результати. Дуже вони небезпечні і при стандартних положеннях, і коли вибігають в контратаки, і хороші флангові передачі в них постійно. Це суперник, який постійно ставить собі завдання потрапити до єврокубків. Буде дуже не легко та цікаво.

- "Металіст 1925" зараз на ходу, результати, що ви демонструєте - безсумнівні.

- Так, це дуже приємно, коли команда перемагає поспіль багато матчів. Це додає усім впевненості та більше вільно, мабуть, завдяки цьому ми будемо більш вільно себе завтра відчувати.

-Що стосується Кубка України. Які завдання чи проговорювалися вони, як далеко хоче зайти команда?

- Знаєте, які у нас завдання? Це виходити та в кожному матчі демонструвати хорошу гру та результат, зрозуміло. Тобто, у Кубку хотілося б пройти якомога далі всім: і керівництву, і тренерському штабу, і футболістам, звісно.
Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Максим ЗадеракаМеталіст 1925Кубок УкраїниОлександрія
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 784