29.10.2021
Відкрито продаж квитків та абонементів VIP+

Відкрито продаж квитків та абонементів VIP+


Шановні вболівальники, сьогодні стартує продаж квитків та абонементів VIP+

Місця "VIP+" розташовуються у секторі "VIP B" в рядах 6, 7 та 8. У вартість квитка та абонементу включено програмку до матчу, доступ до фуршетної лінії ресторану, до матчу та під час перерви, яка розташована у лобі на третьому поверсі. До меню включені холодні та гарячі аппетайзери, десерти, чай та кава, у перерві - гарячі страви. Також для власників квитків та абонементів VIP+ доступна барна стійка з алкоголем за спеціальними цінами.

Прохід у лобі та на місця в секторі здійснюватиметься через ліфти з лівої сторони VIP-зони, для проходу необхідно буде отримати браслет у хостес на першому поверсі.

Для власників квитків та абонементів VIP+ щоматчу проводитиметься конкурс "вгадай рахунок матчу" з призом - ігрова футболка. Також на протязі поточного сезону ми підготували подарунок: знижку 20% на два квитки VIP+ на наступний матч. Для участі в розіграші та отримання знижки необхідно зареєструвати квиток або абонемент на спеціальному сайті.

Актуальну та детальну інформацію про сервіс можна отримати на його сайті vipplus.1925.me

Стандартная вартість квитків "VIP+" - 600 грн., при цьому дисконтний період та знижки на такі квитки не розповсюджуються. Починаючи з двох днів до початку матчу вартість становитиме 750 грн.

Поточна вартість абонементу "VIP+" становить 6000 грн. До 31-го жовтня можливо здійснити обмін будь-якого абонементу сезону 2021/22 на "VIP+", при цьому необхідно буде здійснити доплату (незалежно від наявності знижок Клубу вболівальників), при обміні з:
Північ - 5700 грн., Північ+ - 5500 грн.
Схід - 5300 грн., Схід+ - 5000 грн.
Захід - 5100 грн., Захід+ - 4800 грн.
Comfort - 4000 грн., VIP B - 3000 грн.
Для обміну необхідно звернутись до каси №1 стадіону, доплатити вказану суму та здати пластиковий абонемент або надрукований електронний.

Власники абонементів "VIP B" сезону 2019/20 зможуть до 30 листопада подовжити місця у сектор "VIP B+" використавши промокод який було надіслано на початку поточного сезону.

Звертаємо увагу, що наступний етап дисконтування сезонних абонементів розпочнеться з 1 листопада 2021 р.
Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Металіст 1925УПЛ
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 989