22.10.2021
Дмитро Криськів:

Дмитро Криськів: "Сьогодні вийшла хороша гра"


У грі проти "Інгульця" 4:0 гравець "Металіста 1925" Дмитро Криськів віддав дві гольові передачі та відзначився одним голом. Одразу після фінального свистка він поділився своїми враженнями від матчу.

- Під час трансляції вас називали віп-персоною цього матчу, згодні?

- Та ні. Вважаю, що в нас команді всі рівні, всі футболісти сильні. Думаю, не варто так казати.

- Що можете сказати по грі? Вона дійсно вдалася?

- Так, сьогодні вийшла хороша гра. Думаю, ми виконали всі настанови головного тренера, у всіх все виходило. Тож, вважаю результат закономірним. "Інгулець" також хороша команда, але сьогодні в нас сьогодні краща гра вийшла.

- Перший гол, безумовно був дуже важливий, ви його зробили, як мінімум, на половину, адже протягнули м'яч та такий пас віддали!

- Так, хороший гол Юра Батюшин забив. Я вважаю, що моєї навіть половини не було. Хорошо Батюшин вдарив, пощастило, що залетіло. Перший гол був найважливішим для сьогоднішнього матчу.

- Марлісон з Батюшиним, здається, вже змагаються, хто краще заб'є?

- Ймовірно, що змагаються. Добре, коли є конкуренція в команді, тим більше щодо забитих голів. Будуть голи - будуть і перемоги.

-Здається, ви добре розумієте партнерів, і вас розуміють, адже виходить креативною гра. Значною мірою завдяки особисто вашій грі?

- Не просто ж так ми тренуємося. Цією командою ми вже практично разом півтора роки і з кожним тренуванням все більше та більше у нас виходить.


Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Дмитро КриськівМеталіст 1925УПЛІнгулець
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 1092