21.10.2021
Роман Мельник:

Роман Мельник: "Ми ставимо найвищі завдання"


Старший тренер юнацької команди "Металіста 1925" Роман Мельник поділився враженнями від матчу проти юнаків "Інгульця", у якому його підопічні здобули сьому поспіль перемогу у Чемпіонаті юнацьких команд та вийшли, щонайменше, до гри "Динамо" на друге місце у турнірній таблиці.

- У першу чергу хочу сказати, що проти нас сьогодні грав хороший суперник. Скільки ми проводимо матчів - кожен суперник доволі високого рівня. Ми забралися високо у турнірній таблиці, тож, тепер кожна команда намагається налаштуватися на нас, як на лідера. Кожна гра дається нам все складніше й складніше. У першому таймі трошки у нас гра не йшла. Те, що ми планували - нам не вдавалося. Планували більше грати першим номером, але в підсумку вийшло трохи інакше, не могли зв'язати дві-три передачі. На це були об'єктивні причини, команда суперників була надналаштована, тож десь-щось у нас не ладилося. Другий тайм був трохи кращим. Проте, все рівно, хочеться від хлопців більшого. Результат є, хочеться ще й хорошої гри.

- Здається, сьогодні стало проблемою для вашої команди, що не були доступні на гру обидва центрфорварди?

- Так, у нас Островський пропускав гру через перебір жовтих карток, а Лещинський продовжує хворіти. Пробували трохи експериментувати попереду у першому таймі, не вийшло. У другому таймі дещо змінили, тож тут уже було більше схоже на те, що хотіли бачити. Тим не менше, нестача центрального нападника вона далася взнаки.

- У перерві ви довго розмовляли зі своїми підопічними, намагалися пояснити, як змінити гру?

- Так, намагалися внести корективи, бо хочеться у кожній грі перемагати. Коли приходять вболівальники дивитися - не хочеться їх засмучувати. Довелося, десь, поговорити з хлопцями на підвищених тонах, щодо самовіддачі на футбольному полі. Далі вказали на деякі помилки, на моменти, які можуть принести нам перемогу. Хлопці дослухалися, думаю, другий тайм був краще. Тож, ще раз повторюю: результат є, хочеться ще хорошої гри від хлопців.

- У вас буде "головний біль" на наступний поєдинок, бо Юрій Потімков отримав жовту картку, через яку пропускатиме гру з "Зорею"?

- Юрій Потімков пропускатиме, капітан команди. Думаю, що немає людей, яких неможливо замінити. Є люди, які замінять. А як вже зіграють - подивимося. Ми завжди налаштовуємося на перемогу. Думаю, що кожен, хто виходить на футбольне поле - готовий доводити свою профпридатність мені та проявляти себе, щоб його помітили для першої команди.

- Після "Маріуполя" ви казали, щ можна поборотися і за друге місце. Зараз, щонайменше до гри "Динамо" ваша команда вже на другому місці. У коментарях тоді люди питали, чому не перше?

- Зрозуміло, ми ставимо найвищі завдання. Я мав на увазі короткостроковий момент. Друге місце було ближче для нас, там було всього одне очко до "Динамо". У підсумку, ми намагаємося, ми хочемо. Я думаю, що це реальне завдання, якщо хлопці будуть віддаватися у кожній грі. Сьогоднішній матч показав, що не буває слабких суперників. І "Динамо" програє", і "Шахтар" програє, всі програють. Тому, будуть хлопці працювати на футбольному полі, і за його межами все буде гаразд. І перше місце буде не за горами. Проте, зазначу, для нас не головне перше місце. Головне, щоб якомога більше футболістів потрапили до професійного футболу. Ну а без мотивації першим місцем, мабуть, футболісти також не народжуються, не стають ними.
Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Роман МельникІгор ПотімковІнгулецьМеталіст 1925
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 923