14.10.2021

"Металіст 1925" привітав зі святом захисників та захисниць у шпиталі


У День захисників та захисниць України футбольний клуб "Металіст 1925" традиційно для себе завітав до Військо-медичного клінічного центру Північного регіону.

Футболісти, керівництво та працівники клубу привітали військовослужбовців зі святом. Для центру "Металіст 1925" придбав необхідну техніку, а також одноразові пелюшки. Військовим подарували футболки з клубною символікою та квитки на цьогорічні домашні матчі.

"Подібна увага від професійних футболістів, безумовно позитивно вплине та допоможе як можна швидше одужати військовослужбовцям, які зараз знаходяться на лікуванні", - сказав провідний терапевт Військово-медичного клінічного центру Північного регіону Ігор Кириченко.

"Приємно в такий день завітати до наших захисників, привітати їх, подякувати за мирне небо. І хочеться побажати їм якомога швидшого одужання", - каже гравець "Металіста 1925" Артур Западня.

Емоції, які відчуваєш, коли заходиш до шпиталю, важко передати словами, - розповідає виконавчий директор клубу Андрій Недєлін: "Коли проїзжаєш по вулиці Культури - знаєш, що є шпиталь, військові. Але фактично ти рухаєшся паралельно закладу. Коли ж заходиш у середину - це дуже складні емоції, їх важко передати. Ти розумієш, що є ось ці військові, які захищають нас ціною власного здоров'я".

Представники шпиталю, у свою чергу, передали "Металісту 1925" подяку від начальника Військово-медичного клінічного центру Північного регіону Едуарда Хорошуна. "Висловлюю глибоку вдячність за допомогу, ініціативність та небайдужість. Ваш внесок є найкращим свідченням громадської позиції, патріотизму. Зичимо здоров'я, досягнення спортивних цілей, яскравих перемог", - йдеться у документі.

"Металіст 1925" вітає всіх захисників та захисниць зі святом! Тим, хто хворіє - одужання, тим, хто виконує свій військовий обов'язок - перемоги. І щоб після неї вони завжди були у бойовій готовності, але ніколи не було необхідності вступати до бою.


Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Металіст 1925УПЛХарків
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 655