03.10.2021
Кривенцов:

Кривенцов: "Брак в простих ситуаціях не дозволяв забити раніше"


Головний тренер "Металіста 1925" Валерій Кривенцов прокоментував перебіг матчу проти "Минаю", у якому його команда здобула перемогу 1:0.

- Гра виявилася складною. Мабуть, зараз всі такі матчі в УПЛ. Це "осінній футбол" чи що, не знаю. Якщо взяти загалом за грою, то команда володіла територіальною перевагою, багато комбінувала, проте брак в простих ситуаціях не дозволяв нам забити раніше. Не вистачало тих швидкостей, про які ми постійно кажемо. Не доправляли м'яч на фланг, все було повільно. Після реалізованого пенальті... Я ніколи не кажу, щоб наші гравці зберігали м'яч. Я завжди прошу аби команда розвивала успіх. Наводжу приклади інших команд, як після забитого голу, ми маємо збільшувати перевагу, забивати другий-третій голи та знімати всі питання. У нас, чомусь, відбувається все інакше. Грати футболістам назад, віддавати з центра поля м'яч воротарю - я також не кажу. Чому вони обирають такі рішення - це для мене також загадка. Загалом, важливі три очки перед великою паузою. Сподіваюсь, що хтось з травмованих приєднається до нас. Також я вітаю вболівальників та команду з трьома важливими очками.

- Щодо травмованих. Хто найближче до повернення?

- Сподіваюсь, що Ткачук почне тренуватися, Фабіньо пропускав гру через дискваліфікацію. Ви знаєте, що Кравченко перед грою, на розминці, на останній хвилині відчув біль в задній поверхні стегна. Також сподіваємося, що зможемо розраховувати на нього. У решти гравців серйозні травми, тому розраховувати на Дерека, Пономаря, Жичикова, Дмитренка, тим більше, найближчим часом не доводиться. Хоча б Ткачук, Кравченко - це б вже було для нас добре.

- Під час паузи - чи заплановані якісь товариські матчі?

- Так, розраховуємо восьмого або дев'ятого жовтня зіграти з командою Прем'єр-ліги. Буквально завтра все вирішиться. Бо сьогодні ще грається тур.

- Яке ставлення в команді до щеплення? Як гравці до цього ставляться? Індивідуально чи є якісь загальні правила?

- У нас думки розійшлися. Ми розуміємо, що це потрібно. У нас йде з командою діалог. Моя особиста позиція - поки на стадії розгляду. Складно сказати. Ми ж не можемо через силу змусити.


Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Валерій КривенцовМеталіст 1925МинайУПЛ
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 1074