02.10.2021
Роман Мельник:

Роман Мельник: "Шоста перемога - це буде ще краще"


Старший тренер "Металіста 1925" U-19 Роман Мельник розповів про перемогу над "Минаєм", яка стала п'ятою поспіль для команди.

- Романе Петровичу, вітаємо з перемогою! Сьогодні у першому таймі, здається, гра команди була не до кінця такою, як вам хочеться. Але у другому таймі зовсім інша гра була. Які ваші враження, емоції?

- Емоції після переможної гри завжди хороші. Тому хочу привітати наших футболістів, керівництво клубу з п'ятою перемогою поспіль. Думаю, це маленьке досягнення для нас і хочу мотивувати хлопців на наступну перемогу. Шоста перемога - це буде ще краще. Ми граємо кожну гру, як останню, тому, напевне, такий результат сьогодні. Хлопці віддають всі сили на полі.

- Що ви сказали команді в перерві? Чому хоча б половину з чотирьох забитих голів у цій грі не вдалося провести у першій частині зустрічі?

- У першому таймі у нас трішки на ладилася гра попереду. Але ми внесли корективи. Планували гру за рахунок крайніх захисників. Трішки Михайло Пономарьов не працював на атаку. На оборону добре працював, а на атаку - ні. Тому ми внесли корективи, випустили Ростислава Гуренка, який більше став працювати на атаку і в нас дуже багато моментів з'явилося якраз з правого флангу.

- Емере сьогодні забив двічі, коли йшов на заміну, то казав, що хотів забити ще й третій. Такі бажання - вони заохочуються?

- У нас в команді хороший мікроклімат. Добре, що він відчував, що може забити ще. Але моя задача - дати зіграти ще іншим футболістам. Ми з Тоні розберемся, все буде гаразд.
Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Роман МельникМеталіст 1925МинайU19
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 663