02.10.2021
Антоній Емере:

Антоній Емере: "Головне, що команда перемогла"


Півзахисник "Металіста 1925" U-19 Антоній Емере, автор дублю у ворота однолітків з "Минаю" дав свою оцінку минулій грі та розповів про бажання забити третій гол.

- Вітаємо з перемогою! Як складалася гра за твоїми відчуттями?

- Перший тайм був доволі складний, бо суперник грав у п'ять захисників. У них була достатньо глибока лінія оборони. Потрібно віддати їм належне, вони добре відіграли перший тайм. У другому, звісно, ми вже трішки підзібралися у перерві і вирішили, що потрібно "тримати марку", оскільки ми претендуємо на високі місця, то потрібно вигравати цей матч.

- Що змінили у перерві, що другий тайм вийшов інакшим?

- Особливо нічого. Проте ми почали швидко переводити м'яч з флангу на фланг, як ми і мали це робити в першому таймі. Але тоді нам це не дуже вдавалося. Добре, що вдалося у другій половині зустрічі.

- Ти забив перші два голи у матчі, а коли йшов на заміну, то казав, що хотів ще й третій забити?

- Так, але головне, що команда перемогла, а все решта - другорядне. Якщо команда буде перемагати - я буду тільки радий.

- У першому таймі ти кілька разів у ближній нижній кут, але там поруч прокотилося. А от у другому таймі влучив, навмисне намагався воротаря застати зненацька?

- Ні, у першому таймі я дивився по воротарю. У другому моменті взагалі було потрібно передачу Кучкову віддавати. Але у другому таймі, слава Богу, вийшло забити - це добре.

- Ти кращий бомбардир "Металіста 1925" U-19 у Чемпіонаті юнацьких команд. Чи ставиш для себе якісь індивідуальні цілі, скільки хотів би забити голів?

- Як можна більше! У мене немає індивідуальних цілей, у мене є задача посісти перше місце разом із "Металістом 1925".
Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Антоній ЕмереU19Металіст 1925Минай
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 784