01.10.2021
Сергій Ченбай:

Сергій Ченбай: "Комфортно почуваю себе у центрі захисту"


"Металіста 1925" продовжує підготовку до десятого туру УПЛ, у якому команда зіграє з "Минаєм". Сергій Ченбай розповів про підготовку до поєдинку та настрій в команді

- У "Металіста 1925" був доволі вдалий потрійний виїзд. Яка після нього атмосфера в команді?

- Після останньої гри атмосфера дуже хороша. Перед цим потрійним виїздом ставили собі завдання здобути три перемоги, зі "Львовом" у нас не вийшло їх дотиснути, але, скажімо так, і це не поганий результат. А після "Десни", оскільки здобули очки, це позитивні емоції, тому команда в дуже гарному настрої.

- Як з таким настроєм готуєтеся до гри з "Минаєм"?

- Після перемог підготовка завжди добре проходить. Позитивні емоції, посмішки, тож, думаю, що все це потрібно переносити на "Минай". І буде у нас все добре.

- Наскільки вивчили "Минай", яка це команда? Зокрема, у зв'язку з тим, що в них звільнили головного тренера на цьому тижні, як це може вплинути на матч?

- Спочатку готувалися на "Минай", як на гру команди Василя Кобина, але там відбулися зміни. Думаю, їм і самим цікаво, як вони будуть грати. Ще остаточно не розбирали їх гру, вважали, що вони будуть грати з п'ятьма захисниками. Проте зараз їх тренер, можливо, щось інше вигадає. Нам також буде цікаво, як вони зіграють.

- Особисто ви, судячи з усього, будете грати у центрі захисті, хоча ви фланговий оборонець. Наскільки для вас це зручно?

- Так, скоріше за все, гратиму у центрі захисту. Мені зручно діяти на цій позиції. Я в попередній своїй команді близько півтора роки грав на у центрі оборони, тому я комфортно почуваю себе у центрі захисту.

- Здається, і в грі з "Десною", коли вам довелося перейти у центр захисту, команда доволі надійно догравала?

- Так, став центральним захисником. Ніяких таких грубих помилок не припускався, зіграли на нуль. Думаю, вийшло непогано.Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Сергій ЧенбайМеталіст 1925МинайУПЛ
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 535