25.09.2021
Роман Мельник:

Роман Мельник: "Хотілося більше забитих голів"


У матчі 9-го туру Чемпіонату юнацьких команд "Металіст 1925" U-19 здобув свою чергову перемогу. Цього разу над однолітками з "Десни". Тепер за кількістю набраних очок команда поділяє третє, четверте, п'яте місця у турнірній таблиці. Старший тренер команди Роман Мельник поділився своїми думками після сьогоднішнього поєдинку з клубною пресслужбою

- Позитивні враження після гри. Здобули чергову перемогу. Три очки до "скарбнички", як то кажуть. Грою, в принципі, задоволений. До кінця гри могли більше реалізувати моментів, хотілося більше голів забитих. Команда суперників давала нам грати, але, десь, трішки хлопці не прислухалися до порад тренера і вийшли не з тим настроєм на гру. Коли дивишся до турнірної таблиці та бачиш там у суперників нуль - це розслабляє хлопців. Хоча ми їм про це постійно казали, весь тиждень та й на передматчевій установці казали, що не потрібно дивитися до турнірної таблиці. Тому що нас це розслабляє, а команду суперників навпаки мотивує відібрати очки та заробити перші залікові бали. А за грою... Дотримувалися хлопці установки. Підвела реалізація. Було багато моментів, коли наші футболісти скупилися, як то кажуть. Незадоволений тільки пропущеним голом в кінці. Дали провести контратаку, заробили штрафний, ну а потім і воротар трішки помилився.

- Ви казали, що дивилися ну турнірне становище "Десни" та це розслабляло хлопців. Чи дивитесь ви та команда на своє місце в турнірній таблиці, бо ви вже зараз за набраними очками на рівні команди, яка на третьому місці? Як це впливає?

- Будь-яка перемога впливає на команду. Чим вище ми там, тим більше впевненості у наших футболістів. Думаю, що хлопці зараз заслужено поділяють третє, четверте, п'яте місця. Вони це заслужили своєю роботою на футбольному полі. Мені, як завжди хочеться більшого, щоб вони менше помилялися в простих ситуаціях. Сьогодні було дуже багато ситуацій, коли ми помилялися і команда-суперник проводила контратаки.

- А взагалі ставите перед собою, командою завдання бути вище у турнірній таблиці?

- У першу чергу хочеться, щоб більше наших хлопців пробилися у великий футбол. Основна задача U-19 - це не посісти призове місце, а побільше передати футболістів до першої команди, взагалі до професійного футболу. Але без результатів ніхто не звертатиме уваги на молодих футболістів. Тому вважаю, що це все взаємопов'язано. Є результат - увага тренера першої команди, інших клубів до молодих футболістів. Тому це все взаємопов'язано. Тому хочеться, щоб команда була вище у турнірній таблиці. Чи вище місце, тим впевненіше вони себе почувають, це мотивує. Кожна перемога мотивує на ще одну перемогу.

- Сьогодні дебютував у складі команди Вадим Залеський, як його дії оціните?

- Вадим - це мій вихованець, я з ним працював з шести років, він випускник нашої академії. Був у нього період, що він проводив у Польщі, в команді "Погонь" U-19. Зараз він повернувся, тому для нас це відомий футболіст. Сьогодні він грав трохи на незвичній для себе позиції - "опорника". Хоча йому більш звично грати "вісімку" або "десятку". Тим не менше, сьогодні він провів не поганий матч. Думаю, він ще принесе користь нашому клубу, нашій команді. Тим паче, що це вихованець нашої клубної академії. Хочу додати за матчем. Грою задоволений, не задоволений кількістю забитих голів у ворота суперника.


Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Роман МельникU19Металіст 1925Десна
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 886